LIDÉ A PODNIKY

22. dubna 2013, 00:00 - Lenka Michálková
22. dubna 2013, 00:00

MONITOR 1 DOXEE Radek Trobl • generální ředitel Společnost Doxee pracující v oblasti datových služeb oznámila jmenování Radka Trobla (42) generálním ředitelem pro střední a východní Evropu. Radek Trobl bude řídit Doxee z pražského sídla firmy, bude se zabývat rozvojem obchodní strategie, poboček a portfolia služeb v customer communication managementu a elektronické archivaci dokumentů. Radek Trobl má zkušenosti s realizací projektů v různorodých průmyslových odvětvích.

Pracoval pro globální firmy Deloitte, Hewlett-Packard či pro skupinu Erste. Ve společnosti Consulting ČS vedl poradenskou divizi informačních technologií.

Hovoří anglicky, rusky a polsky. Ve svém volném čase se věnuje rodině, mezi jeho záliby patří cestování a sport.

2 ING POJIŠŤOVNA Frederick Lathioor • chief risk officer V březnu nastoupil do ING Pojišťovny do pozice chief risk officera Frederick Lathioor (35), který bude rovněž členem představenstva společnosti. Jeho hlavní zodpovědností bude řízení pojistných a operačních rizik v Česku a na Slovensku.

Frederick Louis Lathioor vystudoval aplikovanou ekonomii na Katholieke Universiteit v belgickém Leuvenu. V roce 2003 nastoupil do oddělení řízení rizik v belgické ING Pojišťovně. Od září 2007 do října 2010 působil jako risk manager v regionální centrále ING Pojišťovny pro střední Evropu sídlící v nizozemském Amsterdamu. Do České republiky přichází z Maďarska, kde zastával pozici výkonného ředitele ve společnosti ING Regional Actuarial Services.

Hovoří holandsky, anglicky a francouzsky.

3 FLEISHMAN-HILLARD

Paul Haugen • ředitel strategického plánování Společnost Fleishman-Hillard jmenovala Paula Haugena do nově vytvořené funkce ředitele strategického plánování pro region Evropy, Blízkého východu a Afriky. Tento krok je součástí nové strategie firmy s cílem rozšířit působnost do oblasti strategického plánování integrovaných komunikačních kampaní, tedy kampaní zahrnujících kromě public relations také reklamu, digitální a přímý marketing nebo podporu prodeje. Paul Haugen bude zodpovědný za strategické plánování klíčových kampaní v celém regionu včetně České republiky. Do Fleishman-Hillard přináší více než 25 let zkušeností s vytvářením strategií, plánováním kampaní a řízením značek pro velké mezinárodní firmy. V minulosti působil v agenturách MHP Communications, Edelman, Burson-Marsteller nebo Hill & Knowlton.

4 ČSOB PENZIJNÍ SPOLEČNOST

Marcela Suchánková • členka představenstva Členkou představenstva ČSOB Penzijní společnosti se stala Marcela Suchánková, která již v lednu nastoupila na místo obchodní ředitelky. V této pozici vystřídala Janu Gabrielovou, která odešla mimo skupinu ČSOB.

Marcela Suchánková vystudovala informační management na Vysoké škole ekonomické v Praze a titul MBA získala na US Business School Praha. Před nástupem do ČSOB v roce 1997 pracovala v agentuře Ewing Public Relations. V letech 1997 až 1999 byla zodpovědná za interní komunikaci ČSOB. Od roku 1999 pracovala pro retailovou klientelu, podílela se na tvorbě strategie a vývoje produktů.

Byla u zrodu přímého marketingu a od roku 2010 působila jako manažerka útvaru orientace na klienta. Poslední dva roky vedla v bance oddělení spoření a investic.

Marcela Suchánková je vdaná, má dvě děti a hovoří anglicky. Ve svém volném čase se věnuje rodině a ráda běhá.

5 NETRETAIL HOLDING

Taťána Panýrová • personální ředitelka Zdena Šimánková • finanční ředitelka Netretail Holding, mateřská společnost serveru Mall.cz, získala dvě nové posily managementu.

Taťána Panýrová nastupuje do Netretail Holdingu do nově vytvořené pozice personální ředitelky. Zodpovědná bude za nastavení a realizaci jednotné personální strategie a firemní kultury. Táňa Panýrová započala svou profesní kariéru v telekomunikacích. Byla součástí privatizačního týmu v Komerční bance a čtyři roky pracovala v pozici personální ředitelky skupiny PPF. Posledních šest let působila jako personální konzultantka pro několik českých i nadnárodních firem, v PPF se zabývala speciálními projekty.

Zdena Šimánková nastupuje do Netretail Holdingu do funkce finanční ředitelky. Do společnosti přichází z Electro Worldu, kde působila od doby založení firmy v roce 2002 jako chief financial officer a později jako jednatelka. Předtím byla sedm let finanční kontrolorkou a posléze finanční ředitelkou v TV Nova.

6 KINSTELLAR

Leo Javorek • managing associate Advokátní kancelář Kinstellar v České republice oznamuje jmenování Leo Javorka do funkce managing associate oddělení banking & finance. Leo Javorek je český kvalifikovaný advokát s více než desetiletou právní praxí.

Zaměřuje se na oblasti bankovnictví a financí, fúzí a akvizic a korporátního práva, obchodního práva a má také zkušenosti s mezinárodními arbitrážemi. Před nástupem do Kinstellar pracoval od září 2005 v advokátní kanceláři Weinhold Legal, kde zastával pozici managing associate a zastupoval klienty z bankovnictví, finančnictví a řady dalších oborů včetně filmového průmyslu.

7 AVG TECHNOLOGIES

Lukáš Raška • global sales director Jiří Kropáč • vedoucí laboratoře Poskytovatel internetové a mobilní bezpečnosti, soukromí a optimalizace oznamuje povýšení dvou svých českých zaměstnanců.

Lukáš Raška byl jmenován do pozice global sales directora. V AVG Technologies pracuje tři roky. Do října 2012 měl jako sales director na starost region střední a východní Evropy. Nyní bude zodpovědný za celosvětové obchodní aktivity AVG, s výjimkou USA, Velké Británie a Austrálie. Před nástupem do AVG se šest let věnoval marketingu ve společnosti Dell a čtyři roky ve firmě IDC. Vystudoval obchodní management na VŠE v Praze.

Jiří Kropáč je novým vedoucím virové laboratoře.

V AVG Technologies pracuje od prosince 2005. V roce 2007 se stal specialistou na virovou analýzu, o dva roky později byl jmenován do seniorní pozice specialisty na virovou analýzu a v roce 2010 do funkce architekta. Nyní bude zodpovědný za vedení laboratoře, která se zabývá odhalováním a výzkumem potenciálních hrozeb na internetu, vývojem antivirových strategií a ochranou internetových uživatelů před kybernetickou kriminalitou. Vystudoval obor počítačové systémy na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě.

O autorovi| PŘIPRAVILA • Lenka Michálková (michalkova@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Nejzadluženější státy světa
Když v cizině nabouráme, nebo nám auto ukradnou
Srovnaní cen potravin, nápojů a taxi v nejoblíbenějších dovolenkových destinacích
3x z poradny: vytýkací dopis, jak čerpat dovolenou, daň z příjmu
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
Auta
Test ojetiny: Ford Mondeo je už v letech a nabídka pěkných…
Porsche připravuje Boxster a Cayman GTS. Čtyřválcový motor ale zůstane
Retro na neděli: Dixi DA-1 3/15 slaví 90 let jako vůbec první BMW
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Technologie
Šestnáctijádro Intel Core i9-7960X by mohlo mít frekvenci 2,5 GHz, našlo se v Geekbench
Archos 50 Saphir: odolný obrněnec s velkým akumulátorem (recenze)
AMD neotevře kód své analogie Intel ME. Secure Processor zůstane „blackboxem“
Mapy.cz pro Android jsou kompletně offline včetně plánování tras
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít