lidé a podniky

18. března 2013, 00:00 -
18. března 2013, 00:00

1 Jones Lang LaSalle Pavel Scháňka • vedoucí Stuart Jordan • vedoucí Pavel Scháňka (36) byl jmenován vedoucím oddělení správy nemovitostí pro Českou republiku a region střední Evropy a bude zodpovídat za služby poskytované poradenskou společností Jones Lang LaSalle napříč zmíněným regionem.

Scháňka pracoval tři roky v UniCredit Bank v oddělení financování komerčních nemovitostí. V roce 2005 nastoupil do poradenské společnosti CBRE, kde se záhy stal vedoucím oddělení realitních investic pro Českou republiku a posléze pro region střední Evropy. V roce 2010 nastoupil do GE Capital Real Estate, kde působil jako vedoucí asset managementu pro region střední Evropy.

Je absolventem Univerzity v Readingu ve Velké Británii. V České republice nahradil Virginii de Baere, která se vrátila do Varšavy jako vedoucí polského týmu správy nemovitostí. Stuart Jordan (32) byl povýšen do pozice vedoucího oddělení realitních investic pro Českou republiku. Jordan je zkušený realitní odborník v oblastech oceňování nemovitostí a asset managementu. Specializoval se na ně ve firmách Cushman & Wakefield a Aston REIM v České republice. Působil jako investiční manažer pro střední Evropu v realitním fondu Endurance Fund. Než se v roce 2005 přestěhoval do České republiky, pracoval pro britskou společnost Carter.

Stuart Jordan je jedním z nejmladších členů Královského institutu certifikovaných znalců a je absolventem oboru management nemovitostí na Notttingham Trent University.

2

Office Depot Milan Baran • viceprezident Společnost Office Depot má nového viceprezidenta pro region střední a východní Evropy, kterým se stal Milan Baran. Ve funkci nahradil Barta Sasse, který bude ve společnosti dále působit v pozici viceprezidenta pro Francii.

Milan Baran přichází ze společnosti ZyXEL Communications Europe, kde působil posledních osm let v regionálních pozicích v top managementu společnosti, naposledy jako viceprezident pro region střední a východní Evropy. Pracoval ve společnostech Philips Electronics a LG. Philips Displays na Tchaj-wanu a v Hongkongu.

Vystudoval strojní inženýrství na Vysokém učení technickém v Brně. V roce 2004 získal v Hongkongu titul executive MBA z Richard Ivey School of Business, University of Western Ontario v Kanadě.

Ve volném čase se věnuje hokeji, golfu, cestování a četbě.

3

J&T Banka Vít Čermák • treasury sales Vít Čermák posiluje tým J&T Banky v pozici treasury sales pro institucionální klientelu.

Hlavní úlohou Víta Čermáka je vytváření a udržování obchodních vztahů s finančními institucemi, hledání možností další spolupráce se stávajícími klienty a navazování kontaktů pro obchodování s profesionálními investory. Do nově vznikající pozice přišel Vít Čermák z UniCredit Bank, kde působil jako senior relationship manager pro finanční instituce.

V minulosti zastával funkce relationship managera a produktového specialisty pro služby custody – správu cenných papírů v HVB Bance a poté v ING Bank. Je absolventem Bankovní akademie a Univerzity Jana Amose Komenského.

4

ABS Jets Zuzana Václavová • marketingová manažerka Původem česká společnost ABS Jets, operátor na poli soukromé letecké přepravy, jmenovala do pozice marketingové manažerky a tiskové mluvčí Zuzanu Václavovou (27). V nové pozici bude odpovídat za kompletní interní i externí komunikaci společnosti ABS Jets.

Před nástupem do ABS Jets působila Zuzana Václavová v odboru zahraničních věcí v Kanceláři prezidenta České republiky. Cenné zkušenosti získala na Velvyslanectví České republiky v USA, kde se věnovala především administrativnímu zajištění konferencí.

Vystudovala Pedagogickou fakultu Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, studium ukončila doktorátem. Domluví se anglicky, francouzsky a rusky. Mezi její záliby patří cestování a cizí jazyky. Ve volném čase se ráda věnuje sportu a hře na klavír.

5

Jan Becher – Karlovarská Becherovka François Cambier • marketingový a exportní ředitel Novým marketingovým a exportním ředitelem společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka se stal François Cambier (38), který v tomto postu nahradil Ludmillu Stephkov.

Cambier působí ve skupině Pernod Ricard již od roku 2000, kdy nastoupil do pobočky firmy v Německu jako brand manažer a kde se také o šest let později stal marketingovým manažerem a posléze group brand manažerem. V roce 2010 přestoupil do Pernod Ricard ve Švýcarsku do pozice marketingového ředitele.

François Cambier pochází z Francie, je ženatý a má dvě děti. Studoval marketing a obchod na univerzitách ve Francii, Anglii, Irsku a Německu. Uběhl půlmaraton, je členem kuchařského klubu a s vášní se věnuje fotografování a cestování.

6

Siemens Dáša Fialová • finanční ředitelka divize Finanční ředitelkou divize low and medium voltage společnosti Siemens byla jmenována Dáša Fialová (35). Dáša Fialová pracuje pro společnost Siemens již 12 let. V roce 2001 začínala v plzeňském oddělení obchodní administrativy. Postoupila do pozice ekonomické vedoucí úseku realizace a servis divize power transmission and distribution. V roce 2007 přestoupila do obchodního úseku medium voltage do pozice vedoucí ekonomického oddělení.

Dáša Fialová vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze a Fakultu managementu v Jindřichově Hradci.

Je vdaná a má pětiletou dceru. Volné chvíle nejraději tráví s rodinou a na procházkách se psem.

O autorovi| PŘIPRAVILA • Lenka Michálková (michalkova@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Jak mohou soukromé kuřácké kluby a spolky zničit restaurace, hospody i jejich majitele
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Auta
Další nádherná klasika na scéně. Gunther Werks představuje…
Když máte peníze, automobilky vám vyrobí opravdu cokoliv. Zde je důkaz
Mercedes-Maybach 6 Cabriolet ukazuje, jak budou vypadat superluxusní elektromobily
Test na pondělí: BMW M550i xDrive M Performance
Nové BMW M5 s pohonem xDrive prozrazeno. Oficiálně se představí brzy
Technologie
Netflix odmítl zaplatit další sezónu seriálu. Produkci Sense8 nabídl pornoweb
Google dnes představí Android O. Stylově na zatmění Slunce v USA
Intel vydává nové Atomy pro servery. 16 jader, spotřeba do 30 W a 10 Gb/s síťovky k tomu
Xbox One X bude stát 13 500 Kč. Do obchodů půjde i limitovaná edice Scorpio
Až přijdou těžaři. Zásoby lithia v Krušných horách jsou velké, ruda ale není vydatná
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít