lidé a podniky

11. března 2013, 00:00 -
11. března 2013, 00:00

1 ROWAN LEGAL Ľudovít Mičinský • partner Tomáš Mikulka • advokát Novým partnerem advokátní kanceláře Rowan Legal se stal Ľudovít Mičinský, v ní pracuje od roku 2007. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě a Právnickou fakultu Trnavské univerzity.

Specializuje se na řešení sporů na národní i mezinárodní úrovni a na veřejné investice. V rámci specializace v oblasti veřejných investic stál u zrodu Asociace PPP na Slovensku, kde působil jako člen řídicího výboru.

Mičinský je ženatý a svůj volný čas rád tráví v přírodě, věnuje se golfu a studiu historie.

Kancelář Rowan Legal dále posílila svůj tým v oblasti ICT. Tomáš Mikulka se specializuje na právní poradenství v oblasti práva ICT a duševního vlastnictví, a to především na autorské právo a související závazkové vztahy. Již od počátku své profesní kariéry se věnuje rozsáhlým projektům v oblasti dodávek komplexních informačních systémů, implementace a provozu infrastruktury a softwaru. Mikulka je svobodný a svůj volný čas tráví cestováním, věnuje se squashi a historické literatuře.

2

NESS TECHNOLOGIES Petr Matuš • public segment director Společnost Ness Technologies posiluje svůj obchodní tým. Petr Matuš (34) přichází do firmy na pozici public segment director, kde bude rozvíjet nové obchodní příležitosti v oblasti veřejné správy. Matuš přináší zkušenosti v oblastech strategického poradenství, projektového managementu a optimalizace a řízení ICT služeb. V minulosti působil mimo jiné jako generální manažer a člen představenstva společnosti Delta Advisory a jako manažer kompetenčního centra consultingu ve společnosti ITEG. Ve volném čase se rád věnuje týmovým sportům a zajímá se o motorismus.

3

RÖDL & PARTNER Jaroslav Chovanec • ekonomický poradce František Prodělal • ekonomický poradce Mezinárodní poradenská kancelář Rödl & Partner rozšířila svůj tým ekonomických poradců. Jaroslav Chovanec se zaměří na znalecké oceňování nemovitostí. Ve své nové pozici bude odpovědný za kvalitu poskytovaných odborných služeb a rozšiřování portfolia znalecké činnosti. Do kanceláře přichází ze znaleckého ústavu A&CE Consulting, kde působil v pozici garanta znalecké činnosti v oblasti stavebnictví a oceňování nemovitostí.

Je absolventem Fakulty stavební Vysokého učení technického v Brně, kde své studium završil doktorátem. V roce 2009 byl jmenován soudním znalcem pro znaleckou činnost v oborech ekonomika a stavebnictví se specializací na oceňování nemovitostí. Hovoří německy a anglicky. Ve volném čase se rád věnuje horské cyklistice a turistice, lyžování a četbě německé literatury.

František Prodělal nastoupil na pozici ekonomického poradce pro oblast oceňování podniků a nehmotného majetku. Jeho úkolem bude řízení v oblasti oceňování podniků a nehmotného majetku, dále projektů v oblasti přeměn společností a corporate finance. Své profesní zkušenosti získal v minulosti ve společnosti A&CE Consulting, kde se uvedeným oblastem věnoval více než 12 let. Je absolventem inženýrského studia na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně, dále absolvoval specializační a postgraduální studium v Ústavu soudního inženýrství Vysokého učení technického v Brně. V roce 2010 byl jmenován soudním znalcem pro znaleckou činnost v oboru ekonomika se specializací na oceňování podniků, nehmotného majetku, oceňování jmění obchodních společností při fúzi, rozdělení nebo změně právní formy. Hovoří anglicky. Mezi jeho zájmy patří sport, výlety a vinařství.

4

AK JUDR. MARTIN ABRAHAM Martin Abraham • advokát Lucyna Abrahamová • advokátka Anna Jelínková • advokátka JUDr. Martin Abraham otevřel novou advokátní kancelář v Ostravě. Advokátní kancelář úzce spolupracuje s auditory a daňovými poradci ze skupiny Warnambol.

Martin Abraham se specializuje na mezinárodní obchodní právo, právo hospodářské soutěže a veřejných zakázek, spory, oblast zdravotnictví a farmacie, geologické právo a regulaci obchodu se zbraněmi. Více než osm let pracoval v mezinárodních advokátních kancelářích Baker & McKenzie a Squire Sanders & Dempsey. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Absolvoval studijní pobyt na Université Libre de Bruxelles a dálkově studoval londýnskou King’s College. Spolupracující advokátkou advokátní kanceláře JUDr. Martina Abrahama se stala Lucyna Abrahamová. Před svým příchodem pracovala v advokátních kancelářích Salans a Havel, Holásek & Partners. Zabývá se především obchodním právem, korporátními přeměnami, akvizicemi a joint ventures a specializuje se na polskou klientelu. Vystudovala Právnickou Fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Do advokátní kanceláře JUDr. Martina Abrahama nastoupila také Anna Jelínková. Před svým příchodem pracovala v advokátní kanceláři Havel, Holásek & Partners. Zaměřuje se především na problematiku pracovního, imigračního práva a práva sociálního zabezpečení. Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Studijní pobyt absolvovala na Paris Lodron Universität Salzburg v Rakousku.

5

NATLAND GROUP Lenka Křivancová • marketingová manažerka Novou marketingovou manažerkou investiční skupiny Natland Group se v únoru stala Lenka Křivancová. Bude vytvářet a řídit marketingovou strategii majetkových účastí skupiny a bude zodpovědná za marketing přímo svěřených projektů volnočasových a finančních služeb. Do společnosti přináší patnáctilidé leté zkušenosti z marketingových pozic v českých i mezinárodních společnostech, jako jsou Avis, Pfizer či Ogilvy. Další odborné znalosti získala během působení ve společnosti Bosch a v britské vládní agentuře VisitBritain. Poslední čtyři roky řídila komunikační aktivity v investiční skupině Garris, kde se zaměřovala především na B2B marketingové strategie skupinových společností.

Křivancová vystudovala češtinu a angličtinu na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, hovoří také rusky a německy.

Má dva syny, ve volném čase se věnuje rodině, mezi její koníčky patří lyžování, cestování a plavání.

Telefónica Deutschland Martin Škop ředitel pro síťové technologie Současný výkonný ředitel pro sítě v Čechách a na Slovensku Martin Škop přechází od 1. března na stejnou pozici do společnosti Telefónica Deutschland. Nahradí tak Andreu Folgueirase, která se stala technologickou ředitelkou společnosti Telefónica v Brazílii. Jako výkonný ředitel se 43letý Martin Škop zaměří zejména na rozšiřování mobilní datové sítě o technologii LTE. Podřízen bude přímo generálnímu řediteli Renému Schusterovi. Ve skupině Telefónica pracuje Martin Škop již více než šest let. Od roku 2007 vykonával pozici výkonného ředitele pro technologie na Slovensku a od roku 2009 také v České republice. Dříve pracoval v oblasti vývoje datových sítí ve společnostech Eurotel Praha a Nextel. l

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Dovolená bez problémů? Tak to pozor na peníze, dopravu a exotiku
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Auta
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní…
Mazda připravuje čtyřválec se třemi turby, jedno bude elektrické
BMW M5 (G30) oficiálně: Má 600 koní, vypínatelný pohon všech kol a jede 305 km/h
Jak vybrat pneumatiky na auto: Základní otázky a odpovědi
Po Golfu dostal facelift i Volkswagen Golf Sportsvan. Překvapení se nekoná
Technologie
Virtuální realita je dostupnější. HTC Vive zlevňuje o 7000 Kč
Otázky a odpovědi: Jak vybrat pneumatiky na auto?
Google prý po dvou letech uvede další vlastní počítač
Stvořen k přetaktování. HP představilo svůj nejlepší notebook pro hráče
Intel uvádí procesory generace 8000. První čtyřjádra pro notebooky, Coffee Lake bude později
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít