lidé a podniky

25. února 2013, 00:00 -
25. února 2013, 00:00

1 bpv Braun Partners Petr Machek • advokát Robert Porubský • advokát Tým advokátní kanceláře bpv Braun Partners Praha se rozšířil o dva nové advokáty – Petra Machka a Roberta Porubského. Oba mají za sebou již několikaleté zkušenosti z mezinárodních kanceláří.

Machek posílí tým zabývající se insolvencí a reorganizací společností. Vystudoval právo na Karlově univerzitě v Praze, ekonomii na Vysoké škole ekonomické v Praze a rovněž studoval na Friedrich-Alexander-Universität v Erlangen-Norimberku. Specializuje se především na insolvenční právo, korporační a obchodní právo a pojišťovací právo. Hovoří plynně německy a anglicky.

Porubský se stal členem týmu pro vedení sporů a rozhodčích řízení. Je absolventem Karlovy univerzity v Praze a Ruprecht-Karls-Universität v Heidelbergu se specializací na mezinárodní rozhodčí řízení. Ve své právní praxi se zabývá zejména rozhodčími řízeními a vedením sporů, energetickým právem a právem nemovitostí. Hovoří plynně německy a anglicky.

2

Annonce Renata Fišerová • marketingová manažerka Do pozice marketingové manažerky Annonce nastoupila Renata Fišerová. Na starost bude mít především oblast budování značky, hledání nových obchodních příležitostí, PR komunikaci firmy a také distribuci. Po inovacích a nastartování nového směru komunikace značky bude spolu s ostatními členy managementu dále pracovat na posilování značky a jejího postavení na trhu.

V oblasti marketingu se Fišerová pohybuje už více než 14 let. Před nástupem do Annonce zastávala od konce roku 2010 pozici marketingové manažerky ve společnosti Orco Property Group.

3

Havel, Holásek & Partners Matej Firický • vedoucí advokát Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners posílila tým o nového vedoucího advokáta Mateje Firického (30). Ve slovenské kanceláři bude zodpovídat zejména za poradenství privátním klientům či akvizice a prodeje společností zejména v odvětví bankovnictví, farmaceutického průmyslu a energetiky. Firický šest let působil v mezinárodní advokátní kanceláři White & Case, pracoval také v bratislavské pobočce mezinárodní auditorské společnosti PricewaterhouseCoopers. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Mateje Bela v Banské Bystrici a Fakultu ekonomiky a managementu Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitře. Hovoří slovensky, česky a anglicky, ve volném čase se nejraději věnuje rodině a sportuje.

4

AA Auto Michal Häckl • manažer Michal Häckl (39) nově zastává pozici group PR and external relations managera AAA Auto. Ze své pozice koordinuje komunikaci skupiny pro ČR, SR a Ruskou federaci. Häckl začínal jako zpravodaj týdeníku Mladý svět a deníků Lidové noviny a MF Dnes. Působil také v pozici vedoucího vydání ekonomického týdeníku Profit. Vystudoval žurnalistiku na Fakultě sociálních věd UK.

5

C. S. Cargo Aziz Jahić • ředitel marketingu a komunikace Ředitelem marketingu a komunikace skupiny C. S. Cargo se stal Aziz Jahić (34). Na starost bude mít externí, interní komunikaci a veškeré marketingové aktivity společnosti. Svou profesní dráhu začal v roce 2002 ve společnosti Sitronics Telecom Solutions, následně v letech 2008 až 2009 zastával pozici manažera komunikace pro region střední a jihovýchodní Evropy (CSEE) společnosti Goodyear Dunlop. Do C. S. Cargo přichází ze společnosti Alcatel-Lucent Czech, kde od roku 2009 působil jako ředitel marketingu a komunikace.

6

Okin Group Radek Matouš • marketingový manažer Vedení skupiny Okin doplnil v pozici marketingového manažera Radek Matouš (50).

Na starost bude mít zejména řízení značek, implementaci komunikační strategie, trade marketing a práci na strategických projektech v rámci skupiny. Matouš přišel ze společnosti Europasta SE. Zkušeností z manažerských pozic v oblasti marketingu a prodeje nabyl též ve společnostech Klett, Jitona, Preciosa Deutschland či Henkel. Radek Matouš absolvoval Vysokou školu finanční a správní, obor marketing a management se specializací na marketingovou komunikaci. Je ženatý, má dvě děti a mezi jeho zájmy patří cestování, psaní, fotografování, film a divadlo.

7

Dachser Radomír Němec • ředitel pobočky Vedením ostravské pobočky společnosti Dachser byl pověřen Radomír Němec (47).

Ve své pozici bude zodpovědný za další rozvoj pobočky a nové akvizice v Moravskoslezském kraji. Němec vystudoval Vysokou školu báňskou v Ostravě. V logistice se pohybuje od roku 1996, kdy stál u založení nové pobočky TNT Express v Ostravě a byl jejím prvním branch managerem. Dalších 14 let působil v této firmě v různých pozicích, posléze se stal generálním ředitelem firmy ČSAD Logistik Ostrava. Radomír Němec je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho koníčky patří golf, lyžování, tenis a zahrada. Hovoří česky, anglicky a polsky.

8

Samsung ČR a SR Lukáš Antoš • marketingový ředitel Novým marketingovým ředitelem společnosti Samsung pro Českou republiku a Slovensko se stal Lukáš Antoš. Z nově vytvořené pozice zastřeší veškeré marketingové aktivity firmy. Antoš přišel ze společnosti Telefónica O2, kde působil od dubna 2010 v pozici ředitele značky, marketingové komunikace a sponzoringu. Seniorní marketingové pozice zastával také ve společnosti Vodafone Czech Republic či při budování společnosti čtvrtého operátora U:fon. Lukáš Antoš je absolventem Sheffield Hallam University. Je ženatý, má dvě děti a jeho zálibou jsou zejména golf, jízda na horském kole, vaření pro přátele a rychlá auta.

9

Electro World Michal Berg • finanční ředitel Firma Electro World jmenovala Michala Berga novým finančním ředitelem a jednatelem společnosti v České republice a na Slovensku. Zodpovídá za řízení veškerých finančních aktivit Electro Worldu na obou trzích. Ve funkci finančního ředitele vystřídal Zdenu Šimánkovou, která se rozhodla pokračovat ve své kariéře mimo Electro World.

Berg má rozsáhlé zkušenosti z finančního řízení společností, účetnictví a daní, vlastní i několik oborových certifikátů. Před nástupem do Electro Worldu pracoval ve firmách VGD a McDowell. Vystudoval obor finance a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze, titul MBA získal na Nottingham Trent University. Mluví plynně anglicky a rusky.

10

Slavia pojišťovna Jana Nedělová • key account managerka Tým divize pojištění průmyslu Slavia pojišťovny posílila Jana Nedělová, která bude působit v pozici key account managerky pro segment významných klientů. Nedělová přichází do Slavia pojišťovny ze společnosti DHL, kde zastávala pozice risk and insurance managerky a customer care managerky.

V jejich rámci byla odpovědná mimo jiné za vedení a chod centrálního oddělení péče o klienty a spolupráci s obchodními partnery při řešení otázek souvisejících s pojištěním a likvidací škod. K předešlým pracovním zkušenostem Jany Nedělové patří působení na nejrůznějších pozicích ve společnostech PPL, GTS a Český Telecom.

O autorovi| PŘIPRAVILA • Naďa Kubalíková (kubalikova@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Čínské turbulence na trhu s kryptoměnami
Nepovinný PES by měl podnikatelům usnadnit práci. V čem a jak?
Co je dobré vědět o superhrubé mzdě?
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Auta
Člověk převlečený za sedadlo? Ano, i to je při vývoji…
Toyota má nový program na úpravu svých vozů. Sportovní může být třeba i Prius
Estonská elektrická tříkolka je pořádné retro. A baterii si odnesete v kufru
Galerie: Williams se nevěnuje jen Formuli 1. Staví i auta a nyní slaví 40 let
Giannini 350GP je Fiat 500 po obří dávce steroidů. Prohlédněte si tento speciál v akci
Technologie
Překvapení: AMD příští rok vydá 12nm procesory a GPU, na nové technologii 12LP od GloFo
Nejvýkonnější herní konzoli si už můžete předobjednat. Xbox One X stojí 13 500 Kč
Osmijádrové Intely na příští rok by stále mohly být 14nm, založené na Coffee Lake
E-shop Lidlu odstartoval. Láká na bezplatnou dopravu a 90denní lhůtu pro vrácení zboží
Lara Croft opět míří do kin. Podívejte se na první ukázku nového Tomb Raidera
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít