lidé a podniky

18. února 2013, 00:00 -
18. února 2013, 00:00

1 GE Money Bank Carl Norman Voekt • ředitel řízení rizik Ředitelem řízení rizik v GE Money Bank je nově Carl Norman Voekt (49). Přišel z polské Bank BPH, která je součástí skupiny GE Capital a kde posledních sedm let působil rovněž v pozici šéfa rizik. V bankovnictví se pohybuje celou svou profesní kariéru, pracoval nejen v Polsku, ale také v Rakousku či USA.

Voekt vystudoval Karl-Franzens-Universität v rakouském Grazu se specializací na finance a marketing a na Národní autonomní univerzitě v Mexico City se věnoval studiu španělštiny.

Kromě rodné němčiny hovoří plynně anglicky a španělsky, komunikuje také polsky a francouzsky.

Mezi jeho koníčky patří architektura a bytový design. Ve volném čase rád poslouchá klasickou hudbu a cestuje.

2

NSG Morison Richard Etrych • partner Novým partnerem NSG Morison byl jmenován Richard Etrych (36). V rámci poradenské skupiny je pověřen vedením znaleckého ústavu, který se zaměřuje na poskytování rozsáhlých znaleckých služeb v oboru ekonomika, ceny a odhady. Od roku 2001 se spolupodílel na vybudování a rozvoji služeb oceňování se specializací na oceňování podniků. Má bohaté zkušenosti s řízením projektů valuací významných podniků v rámci fúzí, akvizic a squeeze-outů a v roce 2012 byl jmenován soudním znalcem.

Etrych je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, oboru hospodářská politika a účetnictví a finanční řízení, dále vystudoval postgraduál na Institutu oceňování majetku. Hovoří anglicky a mezi jeho zájmy patří tenis, golf a cestování.

3

MT Leg al Martin Látal • právník Lukáš Tomeček • právník Martin Látal (30) a Lukáš Tomeček (27) posilují brněnský a pražský tým advokátní kanceláře MT Legal v oblasti veřejných zakázek a koncesí. Látal vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity. V brněnské kanceláři firmy se bude věnovat tematice koncesí a dále rozvíjet své zkušenosti z oblasti veřejných zakázek získané v předešlých dvou letech, kdy působil jako referent na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Hovoří anglicky a mezi jeho zájmy patří snowboarding, volejbal a historická literatura.

Tomeček je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Během svého působení na České správě sociálního zabezpečení získal zkušenosti v oblasti veřejných zakázek a této problematice se bude nadále věnovat i v advokátní kanceláři MT Legal v Praze. Hovoří anglicky a mezi jeho zájmy patří cyklistika, turistika a četba.

4

Centropol Holding Boris Rajdl • marketingový manažer Management energetické a telekomunikační skupiny Centropol posílil Boris Rajdl. V holdingu se bude starat o marketing alternativního dodavatele energií Centropol Energy a chystaného virtuálního mobilního operátora. Po vystudování Vysoké školy ekonomické v Praze a absolvování postgraduálního studia marketingu a managementu na Universität St. Gallen ve Švýcarsku pracoval nejprve ve Spolchemii. Poté působil coby obchodní ředitel likérky KB Likér (dnes Granette Starorežná), odkud přestoupil do pozice marketingového ředitele firmy Drinks Union. Před nástupem do Centropolu pracoval jako senior brand manager ve společnosti Heineken. Rajdl je ženatý a má jedno dítě. Mezi jeho koníčky patří sport a cestování.

5

Dimension Data Petr Katzer • obchodní ředitel Společnost Dimension Data jmenovala Petra Katzera do pozice obchodního ředitele, kdy bude odpovědný za řízení obchodních aktivit pro Českou republiku. V této pozici nahradil Zbyszka Lugsche, který ji dočasně zastával souběžně s pozicí technického ředitele.

Katzer ve firmě pracoval od roku 2006 v pozicích enterprise account managera a commercial account managera, kde byl odpovědný za korporátní klientelu. Předtím působil ve společnosti NextiraOne v pozici branch managera.

6

Kapsch Business Com Miloš Pravda • field operations manager Miloš Pravda vede z pozice field operations managera v nově přeskupené struktuře Operations společnosti Kapsch BusinessCom oddělení zodpovědné za servisní služby Dell. Bude zodpovědný za provádění schválených záměrů a plánů pro oddělení Operations – Dell a za tvorbu jeho celkové strategie v rámci kompletního geografického pokrytí Česka.

Se servisem zařízení značky Dell je Pravdova kariéra od počátku spjata: věnoval se mu od roku 1994 ve firmě Getronics Services. Od roku 2007 působil ve firmě BancTec ČR jako operations director, ve stejné pozici setrval i v nadnárodní korporaci Worldwide TechServices, s níž firma fúzovala. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a cestování.

7

Sprinx Systems Denisa Kalousková • HR manažerka pro ČR a SR HR oddělení společnosti Sprinx Systems vede Denisa Kalousková (34), která zastoupí kolegyni odcházející na mateřskou dovolenou. Její hlavní odpovědností bude strategický rozvoj a zefektivnění HR procesů ve společnosti, vývoj nových obchodních partnerství a podpora firmy v rámci řízení změn.

Kalousková přichází do Sprinx Systems po mateřské dovolené, přičemž se souběžně spolupodílela na založení a rozvoji inovativního startupu. Vzděláním je klinická psycholožka, i když původně studovala matematiku a informatiku na přírodovědecké fakultě Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košicích. Svou kariéru v IT zahájila v IBM a následně několik let působila v společnosti Cleverlance Enterprise Solutions. Volný čas věnuje svým čtyřletým dvojčatům, ze všeho nejraději cestuje a sportuje. Je velkou příznivkyní nového cirkusu a nenechá si ujít příležitost vidět dobrý film.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ve čtvrtek je svátek! Obchody zůstanou zavřené
Úsporné bydlení: do čeho investovat, abychom ušetřili
Nelíbí se vám na vysoké? Studium můžete ukončit, změnit nebo přerušit
Nová občanka rychle a bez problémů
Kdy máte v práci nárok na placené volno?
Auta
Ministr Ťok hraje mrtvého brouka. O přínosu měření na…
Volkswagen T-Roc dostal konečně údaje o motorech a v Německu už i ceny
Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo je nejšílenější kombi na světě
Pět dobrých, ale nesmírně rizikových ojetin, které vás mohou stáhnout z kůže
Subaru S208 je rychlejší a ostřejší STI se silnějším motorem. U nás nebude
Technologie
Microsoft spolu s Facebookem propojil Evropu a USA superrychlým podmořským kabelem
Nadella potvrdil, že byl proti akvizici Nokie. Nevěřil, že je potřeba třetí mobilní ekosystém
GeForce GTX 1070 Ti by tu mohla být už za měsíc. Skoro tak rychlá, jako GTX 1080?
Broadcom do mobilů přinese lepší GPS. Navigace se zpřesní až na 30 cm
Intel vydává Core i9-7980XE, i9-7960X a dobývá zpět trůn nejrychlejšího CPU pro PC
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít