lidé a podniky

15. října 2012, 00:00 -
15. října 2012, 00:00

1

DTZ Václav Kubáček • senior investment agent Investiční oddělení mezinárodní poradenské společnosti DTZ posílil v pozici senior investment agenta Václav Kubáček. Na starost bude mít rozvíjení vztahů s klíčovými klienty, budování vztahů s novými obchodními partnery a rozvíjení strategických služeb. Přišel ze společnosti Czech Property Investments, kde strávil dva roky a zodpovídal za řadu akvizičních projektů v Česku i na Slovensku.

Po absolvování VŠE v Praze získal i titul CEMS MIM – International management degree program, mj. na Univerzitě v Kolíně nad Rýnem. Ve volném čase se věnuje současné architektuře a sportu – především florbalu, tenisu, badmintonu a plavání.

2

TPA Horwath Igor Mesenský • partner Novým partnerem skupiny TPA Horwath se stal Igor Mesenský (44). Na svůj post přechází z pozice ředitele oddělení corporate finance. Ve skupině TPA Horwath pracuje od roku 2010, doposud řídil poradenství v oblasti prodejů a akvizic společností v rámci střední a východní Evropy, především v České republice a na Slovensku. V pozici partnera budou jeho specializací i nadále fúze a akvizice.

Před nástupem do TPA Horwath pracoval Mesenský deset let ve společnosti Ernst & Young, kde se podílel na desítkách transakcí v oblasti fúzí a akvizic v Česku, Slovensku, Polsku, Rumunsku a Bulharsku. Má také zkušenosti z mnoha projektů oceňování, privatizačních transakcí a restrukturalizací. Je absolventem VŠE v Praze, hovoří anglicky a rusky a mezi jeho záliby patří golf, cestování a jízda na motocyklu.

3

Profi Credit Czech Rudolf Cejnar • výkonný ředitel Novým výkonným ředitelem společnosti Profi Credit Czech se stal Rudolf Cejnar (37). Ve funkci nahradil Vladimíra Michniewicze, bude mít v rámci skupiny Profireal Group na starost rozjezd nových významných projektů. Cejnar do společnosti Profi Credit nastoupil v roce 2007 jako operation manager pro střední Evropu. Loni byl jmenován členem představenstva a od počátku roku 2012 zastával pozici zástupce výkonného ředitele. Nově bude plně zodpovídat za koordinaci činností všech úseků společnosti.

Rudolf Cejnar vystudoval Fakultu podnikohospodářskou VŠE v Praze. Před příchodem do Profi Credit Czech pracoval ve společnosti Tesla. Je ženatý, má dvě dcery a ve volném čase se věnuje rodině a sportu ve všech jeho formách.

4

Adler Czech Giorgio Margutti • výkonný ředitel Giorgio Margutti (46) se stal výkonným ředitelem společnosti Adler Czech. Na této pozici, která byla nově vytvořena, zodpovídá za řízení obchodního, marketingového a nákupního oddělení a oddělení logistiky.

Margutti vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Miláně. Do Adler Czech přišel po sedmiletém působení v Kenvelu na postu provozního ředitele pro český, slovenský, maďarský a polský trh. Dříve pracoval pro společnosti Akuma v Mladé Boleslavi, společnost Fiat na českém a maďarském trhu a firmu Agip s působností na italském, slovenském, německém a maďarském trhu.

5

Electro World Ján Gažovský • generální ředitel Prodejce elektroniky Electro World jmenoval Jána Gažovského novým generálním ředitelem pro Českou republiku a Slovensko. Ve vedení vystřídal Milana Růžičku, který po sedmi letech z čela společnosti odešel. Gažovský bude v nové funkci zodpovědný za řízení veškerých aktivit firmy na obou trzích.

V Electro Worldu působí Ján Gažovský deset let, tedy již od vstupu firmy na český trh v roce 2002. Z funkce sales managera segmentu IT se postupně propracoval až na obchodního ředitele.

6

Ernst & Young Marek Jindra • partner Martina Kneiflová • partnerka Tomáš Němec • partner Josef Severa • partner David Kesl • partner Společnost Ernst & Young jmenovala nové partnery v České republice. Marek Jindra (33), který nově vede tým oceňování a finančního modelování, má deset let zkušeností s oceňováním společností a aktiv. V letech 2006 až 2008 působil v londýnské pobočce Ernst & Young. Od roku 2008 je zodpovědný za služby oceňování hmotného majetku v České republice a ve střední a jihovýchodní Evropě.

Absolvoval obor účetnictví a finanční řízení a oceňování podniků na Fakultě financí a účetnictví VŠE a obory mezinárodní obchod a evropská integrace na Staffordské a Antverpské univerzitě. Energii dobíjí především sportem.

Martina Kneiflová (37) řídí tým human capital a specializuje se na poradenství v oblasti globální mobility zaměstnanců – zejména mezinárodní zdaňování a sociální a zdravotní pojištění – a dále na oblast odměňování a HR poradenství. Kneiflová se daňové problematice věnuje od roku 1999, kdy začala pracovat ve společnosti Arthur Andersen, v Ernst & Young pracuje od roku 2002. Vystudovala Národohospodářskou fakultu VŠE. Je vdaná a má dvě děti, mezi její koníčky patří lyžování, potápění a zpěv.

Tomáš Němec (37) je zkušeným auditorem, který se ověřováním účetních závěrek a poskytováním služeb ekonomického poradenství zabývá již více než deset let. Patří k odborníkům na problematiku v oblasti pojišťovnictví, v Ernst & Young pracuje od roku 2002. Vystudoval Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně se zaměřením na bankovnictví a dále získal titul Executive MBA na University of Warwick v Anglii. Je ženatý a má dvě dcery, mezi jeho záliby patří horské kolo, tenis, lyžování a potápění.

V oddělení podnikového poradenství a řízení rizik byli jmenováni novými partnery Josef Severa (42) a David Kesl (36). První zodpovídá za strategii rozvoje poradenských služeb společnosti Ernst & Young v oblasti energetiky – vede energetický tým v regionu střední a jihovýchodní Evropy. V Ernst & Young pracuje od roku 2001, předtím vedl oddělení interního auditu ve společnosti Eurotel Praha. Absolvoval podnikovou ekonomiku na Vysoké škole ekonomické v Praze. Je ženatý a má dceru.

Kesl se specializuje na IT poradenství a řízení technologických rizik. V Ernst & Young pracuje od roku 2002, předtím působil ve společnosti Arthur Andersen. IT poradenství, a to zejména pro finanční instituce, se věnuje již patnáct let. Je absolventem Fakulty elektrotechnické ČVUT. Je ženatý a má tři syny. Ve volném čase se věnuje rodině, mezi jeho koníčky patří společenský tanec, cyklistika a lyžování.

O autorovi| PŘIPRAVILA • Naďa Kubalíková (kubalikova@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty? Návod, jak se jim vyhnout
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Víte, kdo vlastní vaši banku? Ital, Rus, Rakušan, nebo Čech?
Auta
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým…
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Kouzlo bohaté sklizně: Zkusili jsme, jak se řídí moderní kombajn
Jeden Velorex 16/250 se dostal až do Chicaga. Teď je po renovaci a stojí přes 300 tisíc
Nokia 8 je tady. Znovuzrozená značka konečně představila špičkový telefon
Technologie
Na počítače míří nový Skype. Nebude to taková divočina jako mobilní verze
Asus se úplně zbláznil. Uvedl 6 až 12 nových Zenfonů 4
GPS, laser a bohatá sklizeň: Zkusili jsme, jak se řídí moderní kombajn
Postrach fotografů a fotobank. Google umí perfektně odstranit vodoznak
Intel: top Coffee Lake má o 11 % lepší výkon v jednom vlákně. Kvůli AMD přejmenuje čipset
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít