Lidé

28. dubna 2014, 00:00 -
28. dubna 2014, 00:00

1 BBH Jaroslaw Czernek • vedoucí poradenské skupiny Chris Watkinson • vedoucí poradenské skupiny V advokátní kanceláři BBH byla vytvořena speciální právní poradenská skupina, která se zaměřuje na poskytování služeb podle anglického práva. Skupina funguje v Praze, Moskvě a Bratislavě. Tým je veden partnerem BBH Tomášem Otrubou a skládá se ze tří kvalifikovaných odborníků na anglické právo. Jádrem skupiny jsou solicitor Jaroslaw Czernek a solicitor Christopher Watkinson.

Jaroslaw Czernek je vedoucím anglické poradenské skupiny a má rozsáhlé zkušenosti s poradenstvím v rámci domácích a mezinárodních korporátních transakcí včetně fúzí a akvizic, prodeje, joint venture a private equity investic. Je kvalifikovaným advokátem v Anglii a Walesu, v New Yorku a v České republice a zaměřuje se na přeshraniční transakce v regionu Evropy, Středního východu a Afriky, se zvláštním zaměřením na Rusko/SNS a trhy střední a východní Evropy. Po dokončení studia na Právnické fakultě UK zahájil kariéru v advokátní kanceláři Linklaters. Pracoval v americké advokátní kanceláři Cravath, Swaine and Moore LLP v New Yorku. V roce 2010 se Jaroslaw Czernek přesunul zpět do Evropy, kde zahájil své působení v advokátní kanceláři White & Case v Londýně a na jaře 2013 přešel do její pražské pobočky.

Chris Watkinson má zkušenosti s poradenstvím v oblasti britských i mezinárodních podnikových transakcí, včetně jejich strukturování, fúzí a akvizic, pivate equity buy outs, refinancování a restrukturalizace, konkrétně se zaměřením na Rusko, SNS a trhy střední a východní Evropy. Chris Watkinson, rodilý anglický mluvčí, rozšířil tým BBH v březnu 2014. Předtím působil jako senior associate v londýnské advokátní kanceláři Squire Sanders. Titul LLB (Hons) získal v roce 1999 po studiu na Univerzitě východní Anglie a na Univerzitě Britské Kolumbie. Legal Practice Course dovršil na Nottingham Trent University.

2

SOFTWARE602 Martin Vondrouš • ředitel divize Martin Vondrouš byl ve společnosti Software602 jmenován ředitelem nově vytvořené divize long-term docs. Jeho ambicí v čele divize je stát se významným poskytovatelem služeb péče o důvěryhodné dokumenty na německém a některých dalších klíčových trzích.

Martin Vondrouš vystudoval elektrotechniku na Západočeské univerzitě v Plzni. Ve společnosti Software602 působí většinu své kariéry. Účastnil se několika evropských výzkumných projektů a podílel se na budování sítě Czech Point a Informačního systému datových schránek. Je držitelem certifikace v metodice ITIL a jako konzultant řeší převážně otázky bezpečnosti a IT architektury.

Nový partnerský manažer je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje hlavně sportu. Je akreditovaným trenérem mládeže v judu, instruktorem lyžování a snowboardingu a příležitostným průvodcem cestovní kanceláře.

3

Vilímkov á Dudák & Part ners Květa Vojtová • partnerka Novou partnerkou advokátní kanceláře Vilímková Dudák & Partners se stala Květa Vojtová (43). Zodpovídá za vedení týmu v oblasti korporátního práva. Specializuje se na poradenství v oblasti akvizičních transakcí, restrukturalizací a fúzí společností, má také bohaté zkušenosti s prodejem a koupí akcií a podílů společností a s koordinací procesů due diligence. Právní služby poskytuje v českém a anglickém jazyce. Květa Vojtová doposud působila jako senior advokátka v mezinárodní společnosti CMS Cameron McKenna, kde byla vedoucí sektorové skupiny spotřebitelského zboží pro ČR a působila jako zástupce vedoucí pro střední a východní Evropu.

4

INSPIRO SOLU TIONS Ivan Tučník • specialista PR Do pozice senior PR consultanta agentury Inspiro Solutions nastoupil v březnu Ivan Tučník. V agentuře, která se specializuje na strategickou komunikaci v sociálních médiích, bude rozvíjet oblast PR a social PR. Ivan Tučník má na starost především komunikaci společnosti Makro Cash & Carry, podílet se bude i na projektech pro další klienty.

Přichází se zkušenostmi z největších českých PR agentur. Od roku 2012 působil jako account manager v AMI Communications, kde vedl tým specialistů na ICT. Předtím pracoval čtyři roky jako consultant v agentuře Bison & Rose. Vystudoval obory podnikové hospodářství, evropská studia a mezinárodní vztahy na Masarykově univerzitě. Je absolventem odborného kurzu London School of Public Relations.

5

FORUM KARLÍN Ondřej Špalek • ředitel Ředitelem společnosti Forum Karlín byl jmenován Ondřej Špalek. Nový projekt Forum Karlín s multifunkčním společenským sálem, mediálním newsroomem vydavatelství Economia a moderní kancelářskou budovou získává zkušeného manažera s řadou profesních zkušeností z oblasti developmentu a financí.

Ondřej Špalek se bude kromě pronájmu kancelářských prostor věnovat také nastavení funkčních procesů správy nového multifunkčního sálu. Rovněž bude zodpovědný za dohled nad real estate aktivitami v BMM Group.

Ondřej Špalek (38) působil v letech 2007 až 2012 jako finanční ředitel skupiny Crestyl Real Estate. Byl zodpovědný za řízení oddělení účetnictví, controllingu a reportingu.

Mimo jiné zde řídil také proces restrukturalizace firmy po akvizici společnosti ICKM Real Estate, kde dříve pracoval jako finanční ředitel. V minulosti působil také jako project controller v DHL IT, jako senior consultant poradenské společnosti Ernst & Young nebo jako analytik auditorské společnosti Arthur Andersen.

Vystudoval VŠE, obor účetní a finanční management, a titul MBA získal na University of Pittsburgh v USA. Mluví plynule anglicky a k jeho zálibám patří zejména rekreační sport a turistika s rodinou.

6

CTP Jaroslav Kaizr • development projektů Jaroslav Kaizr bude zodpovědný za development projektů firmy CTP v okolí Prahy. Přichází z realitní poradenské společnosti Cushman & Wakefield, kde působil přes deset let, od roku 2009 jako partner se zodpovědností za týmy, které se zabývaly pronájmy průmyslových nemovitostí v České republice a na Slovensku.

Jaroslav Kaizr je absolventem Fakulty financí a účetnictví VŠE a také Sheffield Hallam University, Faculty of real estate investment and management. Je členem profesní organizace Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS) a členem představenstva její pobočky v České republice. Ve volném čase se věnuje tenisu, golfu, běhu a jízdě na motocyklu. Má rád také filmy a sci-filiteraturu.

7

GE Money Bank Aleš Sloupenský • ředitel divize Ředitelem divize retailového bankovnictví GE Money Bank (chief retail growth officer) a zároveň členem senior managementu banky se stal Aleš Sloupenský. Do GE Money Bank přichází s více než 20letou zkušeností nejen na českém trhu. Studoval marketing a management na Ekonomické fakultě Západočeské univerzity v Plzni a má titul MBA z Nottingham Trent University ve Velké Británii. Během své kariéry se zaměřoval na retailovou oblast bankovního sektoru. Pracoval v České spořitelně, kde se 12 let věnoval řízení a rozvoji retailové distribuční sítě, působil také v manažerských pozicích v Komerční bance a v Bank Austria Creditanstalt. Zahraniční zkušenosti získal v bance BCR v Rumunsku, kde pomáhal zpracovat strategii rozvoje retailu.

Aleš Sloupenský je ženatý a má dvě děti.

Ve volném čase se aktivně věnuje sportu, zejména tenisu, florbalu a cyklistice.

O autorovi| PŘIPRAVILA • redakce (spolecnost.euro@mf.cz)

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

  • Největší mýty o bolesti zad

  • Profesor Sameš: Porucha lícního nervu není legrace

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít