Krátce

14. listopadu 2016, 00:00 - RED
14. listopadu 2016, 00:00

CHSH Kališ & Partners Advokátní kancelář CHSH Kališ & Partners, člen mezinárodní sítě CHSH, posílila svůj tým pro veřejné zakázky přijetím advokátky Hany Maláčové, která má dlouholeté zkušenosti z oblasti práva veřejných zakázek a správního práva.

Dále přijala tři koncipienty, kteří přicházejí z jiných mezinárodních kanceláří - Barboru Kábrtovou, Evu Rozsívalovou a Davida Strapáče.

ABB Group

Timo Ihamuotila byl s účinností od 1. dubna 2017 jmenován finančním ředitelem a členem výkonného výboru ABB Group. Timo Ihamuotila řádným postupem nahradí ve funkci finančního ředitele Erica Elzvika. Po důkladném předání funkce ve druhém čtvrtletí roku 2017 bude Eric Elzvik pokračovat ve své kariéře mimo společnost ABB. Timo Ihamuotila přichází do ABB ze společnosti Nokia, kde funkci finančního ředitele vykonával od roku 2009. V této pozici významnou měrou přispěl k transformaci a repositioningu společnosti Nokia.

Renomia Group

Do pozice senior manažera komunikace a PR společnosti Renomia Group přichází Jakub Salát (32) z AMI Communications. Jakub Salát bude zodpovědný za interní a externí komunikaci Renomie Group. V oblasti komunikace má více než desetileté zkušenosti.

Kariéru začal jako ekonomický novinář a poradce pro politický marketing. Později pracoval v českých PR agenturách. Salát vystudoval mediální studia na Fakultě sociálních věd UK, absolvoval studijní pobyt na finské univerzitě Jyvaskyla a odborné znalosti si rozšířil kurzem London School of PR.

SPIR

Vztahy Sdružení pro internetový rozvoj (SPIR) se státní správou bude mít od listopadu na starost Jana Břeská. Jana Břeská působila přes pět let ve státní správě, na ministerstvu průmyslu a obchodu a na Úřadu vlády. V minulosti pracovala také v akademickém sektoru a v soukromé sféře, a to jak v České republice, tak v zahraničí.

Přednášela na Západočeské univerzitě v Plzni a externě spolupracuje s Metropolitní univerzitou v Praze. Ve SPIR bude mít na starost veškerou komunikaci se státní správou a regulátory i se zástupci evropských institucí a IAB Europe. Vystudovala ekonomii a management a mezinárodní teritoriální studia; hovoří devíti jazyky. •

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Potřebuje Fed skutečně snižovat svoji bilanci?
Porovnání cen másla v roce 1985 a 2017. Proč stojí máslo 50 Kč?
Adopce vs. pěstounská péče: svěří vám úřady dítě do péče?
Proč je v Česku drahé volání?
OSVČ a výdajový paušál v praktických příkladech
Auta
Toužíte po luxusní prémiové ojetině? Kalkulace nákladů vás…
Do prodeje jde velmi speciální Honda NSX. Zájemci za ni dají minimálně 12 milionů
Že fotbalisté touží nejvíce po Bentley? Omyl. Nejžádanější auto vás určitě překvapí
Bentley si myslí, že speciálních edicí není nikdy dost. Continental GT proto dostal další
Auto za průměrný plat? Jde to, ale musíte slevit z mnoha požadavků
Technologie
Ryzen Threadripper byl „delidován“ na videu. Uvnitř se schovává překvapení
WhatsApp stále roste. Denně jej používá miliarda lidí, proteče jím 55 miliard zpráv
USB 3.2 se představuje. Zrychlí na 20 Gb/s i se starými kabely, mohlo by přijít už brzy
Google po sedmi letech vypnul Instant Search. Návrhy výsledků vyhledávání se již nezobrazují
Microsoft zkouší, jak při prohlížení webu přejít z mobilu na počítač [Windows Insider]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít