Krátce

14. listopadu 2016, 00:00 - RED
14. listopadu 2016, 00:00

CHSH Kališ & Partners Advokátní kancelář CHSH Kališ & Partners, člen mezinárodní sítě CHSH, posílila svůj tým pro veřejné zakázky přijetím advokátky Hany Maláčové, která má dlouholeté zkušenosti z oblasti práva veřejných zakázek a správního práva.

Dále přijala tři koncipienty, kteří přicházejí z jiných mezinárodních kanceláří - Barboru Kábrtovou, Evu Rozsívalovou a Davida Strapáče.

ABB Group

Timo Ihamuotila byl s účinností od 1. dubna 2017 jmenován finančním ředitelem a členem výkonného výboru ABB Group. Timo Ihamuotila řádným postupem nahradí ve funkci finančního ředitele Erica Elzvika. Po důkladném předání funkce ve druhém čtvrtletí roku 2017 bude Eric Elzvik pokračovat ve své kariéře mimo společnost ABB. Timo Ihamuotila přichází do ABB ze společnosti Nokia, kde funkci finančního ředitele vykonával od roku 2009. V této pozici významnou měrou přispěl k transformaci a repositioningu společnosti Nokia.

Renomia Group

Do pozice senior manažera komunikace a PR společnosti Renomia Group přichází Jakub Salát (32) z AMI Communications. Jakub Salát bude zodpovědný za interní a externí komunikaci Renomie Group. V oblasti komunikace má více než desetileté zkušenosti.

Kariéru začal jako ekonomický novinář a poradce pro politický marketing. Později pracoval v českých PR agenturách. Salát vystudoval mediální studia na Fakultě sociálních věd UK, absolvoval studijní pobyt na finské univerzitě Jyvaskyla a odborné znalosti si rozšířil kurzem London School of PR.

SPIR

Vztahy Sdružení pro internetový rozvoj (SPIR) se státní správou bude mít od listopadu na starost Jana Břeská. Jana Břeská působila přes pět let ve státní správě, na ministerstvu průmyslu a obchodu a na Úřadu vlády. V minulosti pracovala také v akademickém sektoru a v soukromé sféře, a to jak v České republice, tak v zahraničí.

Přednášela na Západočeské univerzitě v Plzni a externě spolupracuje s Metropolitní univerzitou v Praze. Ve SPIR bude mít na starost veškerou komunikaci se státní správou a regulátory i se zástupci evropských institucí a IAB Europe. Vystudovala ekonomii a management a mezinárodní teritoriální studia; hovoří devíti jazyky. •

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Co se v roce 2018 změní se zvýšením zdravotního pojištění pro OBZP?
Je libo hypotéka se slevou?
Konec kvót na cukr - hrozba, nebo příležitost pro naše cukrovary?
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Čínské turbulence na trhu s kryptoměnami
Auta
Peugeot 208, 2008 a příbuzné Citroëny dostanou do dvou let…
Porsche 911 GT2 RS údajně zajede Nordschleife pod sedm minut
Další ukázka hlavní výhody elektromobilů v praxi. Tesla ovládla největší drag race
Kviz: Poznáte tato známá americká auta?
Chystá se další velký sportovní sedan. Lexus už brzy ukáže LS F s výkonem 600 koní
Technologie
GPU Vega 11 by mohlo mít 2048 shaderů, AMD s ním prý chystá Radeony RX Vega 32 a 28
Intel prý chystá už i dvoujádrové Kaby Lake-X, extrémní Core i3 pro platformu X299
Nvidia nabízí levnější Shield TV. V balení však nemá gamepad
Jedna z nejlepších hororových her je teď zdarma. Stáhněte si Outlast
Nordic Telecom letos vypne CDMA. Než vybuduje LTE, přesune zákazníky k O2
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít