Krátce

14. listopadu 2016, 00:00 - RED
14. listopadu 2016, 00:00

CHSH Kališ & Partners Advokátní kancelář CHSH Kališ & Partners, člen mezinárodní sítě CHSH, posílila svůj tým pro veřejné zakázky přijetím advokátky Hany Maláčové, která má dlouholeté zkušenosti z oblasti práva veřejných zakázek a správního práva.

Dále přijala tři koncipienty, kteří přicházejí z jiných mezinárodních kanceláří - Barboru Kábrtovou, Evu Rozsívalovou a Davida Strapáče.

ABB Group

Timo Ihamuotila byl s účinností od 1. dubna 2017 jmenován finančním ředitelem a členem výkonného výboru ABB Group. Timo Ihamuotila řádným postupem nahradí ve funkci finančního ředitele Erica Elzvika. Po důkladném předání funkce ve druhém čtvrtletí roku 2017 bude Eric Elzvik pokračovat ve své kariéře mimo společnost ABB. Timo Ihamuotila přichází do ABB ze společnosti Nokia, kde funkci finančního ředitele vykonával od roku 2009. V této pozici významnou měrou přispěl k transformaci a repositioningu společnosti Nokia.

Renomia Group

Do pozice senior manažera komunikace a PR společnosti Renomia Group přichází Jakub Salát (32) z AMI Communications. Jakub Salát bude zodpovědný za interní a externí komunikaci Renomie Group. V oblasti komunikace má více než desetileté zkušenosti.

Kariéru začal jako ekonomický novinář a poradce pro politický marketing. Později pracoval v českých PR agenturách. Salát vystudoval mediální studia na Fakultě sociálních věd UK, absolvoval studijní pobyt na finské univerzitě Jyvaskyla a odborné znalosti si rozšířil kurzem London School of PR.

SPIR

Vztahy Sdružení pro internetový rozvoj (SPIR) se státní správou bude mít od listopadu na starost Jana Břeská. Jana Břeská působila přes pět let ve státní správě, na ministerstvu průmyslu a obchodu a na Úřadu vlády. V minulosti pracovala také v akademickém sektoru a v soukromé sféře, a to jak v České republice, tak v zahraničí.

Přednášela na Západočeské univerzitě v Plzni a externě spolupracuje s Metropolitní univerzitou v Praze. Ve SPIR bude mít na starost veškerou komunikaci se státní správou a regulátory i se zástupci evropských institucí a IAB Europe. Vystudovala ekonomii a management a mezinárodní teritoriální studia; hovoří devíti jazyky. •

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít