krátce

24. října 2016, 00:00 - RED
24. října 2016, 00:00

CTP Za řízení marketingové komunikace a PR aktivit developerské společnosti CTP nově zodpovídá Tomáš Tesař. Ve firmě bude mít na starost podporu prodeje prostřednictvím externích komunikačních aktivit včetně reklamních kampaní, digitální komunikace, eventů a konferencí. Kromě České republiky bude zodpovědný i za další země střední a východní Evropy, kde CTP působí. Do společnosti přichází z The Royal Bank of Scotland, kde vedl téměř devět let komunikaci pro region střední a východní Evropy. Tomáš Tesař vystudoval mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Nova

Na místo ředitele sekce nových médií skupiny Nova nastoupil Piotr Kocel. Jeho úkolem bude vést všechny aktivity skupiny Nova týkající se této oblasti. Piotr Kocel (35) má bohaté mezinárodní zkušenosti v oblasti rozvoje a podnikání. Měl na starost několik strategických mezinárodních projektů, jako je například akvizice a integrace BroadbandTV Corp. do skupiny RTL. Pro skupinu RTL posledních několik let pracoval jako viceprezident pro rozvoj společnosti a integrace.

Předtím působil v ústředí skupiny RTL v pozici senior strategy executive v Lucembursku.

ARTN

Správní radou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) byla do funkce výkonné manažerky uvedena Martina Kaděrová, která v této pozici vystřídá po třech letech Moniku Kofroňovou. Martina Kaděrová je v pozici výkonné manažerky ARTN zodpovědná za veškeré činnosti asociace skládající se z aktivit pro zhruba stočlennou členskou základnu a aktivit zaměřených na odbornou a laickou veřejnost.

NEO@Ogilvy

Do pozice senior digital strategist v digitální mediální agentuře NEO@Ogilvy Czech nastoupila Ivana Vávrová. Jejím úkolem je strategický rozvoj klientů s cílem zajistit ještě kvalifikovanější komunikaci v rámci online médií. Ivana Vávrová je absolventkou oboru ekonomie - sociologie na Univerzitě Karlově v Praze. Své bohaté zkušenosti v marketingu nasbírala například v internetové agentuře H1.cz nebo online marketingové agentuře Advertures. Působila také na klientské straně, konkrétně v Direct pojišťovně či Citibank. •

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít