KRÁTCE

02. listopadu 2015, 00:00 -
02. listopadu 2015, 00:00

SP ČR Novým členem představenstva Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR) se stal generální ředitel sku piny Siemens Česká republika Eduard Palíšek.

O jeho kooptaci rozhodlo představenstvo SP ČR a toto rozhodnutí schválila Valná hromada SP ČR v Brně. Eduard Palíšek zastává pozici generálního ředitele skupiny Siemens v České republice od roku 2010 a odpovídá za řízení celé skupiny, pro kterou pracuje v sedmi výrobních závodech více než devět tisíc zaměstnanců.

BUDDHA­BAR HOTEL PRAGUE

Restaurace Siddharta Caf pražského Buddha­Bar Hotelu Prague v centru Prahy přijala do svého týmu nového executive chiefa Daniela Poláka. Daniel Polák nasbíral své zkušenosti nejen v předních pražských restauracích, ale i ve světě na palubách luxusních plavidel. Specializuje se na thajskou, italskou a francouzskou kuchyni.

Díky jeho zaměření podnik dostane novou dávku energie. Restaurace Siddharta Café je vhodná k pořádání společenských akcí pro 30 až 150 hostů.

NESTLÉ Do pozice editelky divize kávy a nápojů pro Českou a Slovenskou republiku nastoupila od 1. října Jane Aldridge. Bude zodpovědná za komplexní portfolio značek Nes café, Nescafé Dolce Gusto, Caro, Ricoré a Granko. Ve společnosti Nestlé začala pracovat v roce 1996, původně ve Velké Británii. Má dlouholeté zkušenosti v marketingu, v posledních letech se zaměřila také na oblast prodeje. Ve funkci nahrazuje dosavadní ředitelku divize Renatu Matusinović, která se vrací do Nestlé Adriatic.

DNS­OARC Centrum operací, analýz a výzkumu systému doménových jmen (DNS­OARC) zvolilo v říjnu opět předsedou představenstva Ondřeje Filipa, výkonného ředitele sdružení CZ. NIC. Nezisková organizace DNS­OARC sdružuje klíčové společnosti z oblasti výzkumu, vývoje a implementace internetových technologií. Současně působí jako platforma pro výměnu informací a koordinaci postupů proti bezpečnostním hrozbám. Ondřej Filip působí v řídícím orgánu této organizace od roku 2010.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít