KRÁTCE

02. listopadu 2015, 00:00 -
02. listopadu 2015, 00:00

SP ČR Novým členem představenstva Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR) se stal generální ředitel sku piny Siemens Česká republika Eduard Palíšek.

O jeho kooptaci rozhodlo představenstvo SP ČR a toto rozhodnutí schválila Valná hromada SP ČR v Brně. Eduard Palíšek zastává pozici generálního ředitele skupiny Siemens v České republice od roku 2010 a odpovídá za řízení celé skupiny, pro kterou pracuje v sedmi výrobních závodech více než devět tisíc zaměstnanců.

BUDDHA­BAR HOTEL PRAGUE

Restaurace Siddharta Caf pražského Buddha­Bar Hotelu Prague v centru Prahy přijala do svého týmu nového executive chiefa Daniela Poláka. Daniel Polák nasbíral své zkušenosti nejen v předních pražských restauracích, ale i ve světě na palubách luxusních plavidel. Specializuje se na thajskou, italskou a francouzskou kuchyni.

Díky jeho zaměření podnik dostane novou dávku energie. Restaurace Siddharta Café je vhodná k pořádání společenských akcí pro 30 až 150 hostů.

NESTLÉ Do pozice editelky divize kávy a nápojů pro Českou a Slovenskou republiku nastoupila od 1. října Jane Aldridge. Bude zodpovědná za komplexní portfolio značek Nes café, Nescafé Dolce Gusto, Caro, Ricoré a Granko. Ve společnosti Nestlé začala pracovat v roce 1996, původně ve Velké Británii. Má dlouholeté zkušenosti v marketingu, v posledních letech se zaměřila také na oblast prodeje. Ve funkci nahrazuje dosavadní ředitelku divize Renatu Matusinović, která se vrací do Nestlé Adriatic.

DNS­OARC Centrum operací, analýz a výzkumu systému doménových jmen (DNS­OARC) zvolilo v říjnu opět předsedou představenstva Ondřeje Filipa, výkonného ředitele sdružení CZ. NIC. Nezisková organizace DNS­OARC sdružuje klíčové společnosti z oblasti výzkumu, vývoje a implementace internetových technologií. Současně působí jako platforma pro výměnu informací a koordinaci postupů proti bezpečnostním hrozbám. Ondřej Filip působí v řídícím orgánu této organizace od roku 2010.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
Pět lákavých ojetin, které vás ale nechají někde stát
Opel začal přijímat objednávky na Insignii Country Tourer a Exclusive. Český trh si ještě počká
BMW X5 M a X6 M přicházejí v absolutně černé edici Black Fire
Lada ukázala sériovou Vestu SW a Vestu Cross. Nová kombi vypadají opravdu dobře
Mapy.cz potkala největší změna za 10 let. Takhle teď vypadají
Technologie
Laserový projektor od Xiaomi vykouzlí 150palcový obraz jen 50 cm od stěny
NAND Flash se zápisem QLC je skutečností. Toshiba ji začíná vyrábět, jeden čip má 96 GB
Virtuál Kaktus zruší FB zdarma i zpomalené surfování. Data ale budou levnější
Další grafiky s čipy Vega: Radeon Pro WX 9100 a možná první nález Vegy 11 s HBM2
Google News po letech v novém. Zpřehledňuje orientaci v obsahu členěním do karet
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít