Krátce

14. září 2015, 00:00 -
14. září 2015, 00:00

ČESKÁ CENTRA * Česká centra, příspěvkovou organizaci ministerstva zahraničních věcí, povede Zdeněk Lyčka. Lyčka (57) doposud působil jako ředitel úseku strategie a rozvoje Českých center a zástupce generální ředitelky. V minulosti byl velvyslancem v Dánsku, ředitelem Českého centra Stockholm či ředitelem odboru kulturních a krajanských vztahů ministerstva. Ve funkci generálního ředitele nahradil Vilmu Anýžovou, která organizaci vedla od roku 2012 a nyní nastoupí na místo ředitelky Českého centra Bratislava.

TPA HORWATH * Tomáš Podškubka, senior manager společnosti TPA Horwath, úspěšně složil zkoušku RICS APC (Assessment of Professional Competence) u institutu The Royal Institution of Chartered Surveyors a stal se jedním z nejkvalifikovanějších odborníků v oblasti oceňování nemovitostí. Podškubka působí v TPA Horwath od roku 2006. Je zodpovědný za oceňovací a znalecké posudky znaleckého ústavu TPA Horwath Valuation Services. Působí také jako soudní znalec pro obor ekonomika, odvětví ceny a odhady se specializací na oceňování podniků, cenných papírů a nehmotného majetku.

VMWARE * Společnost VMware jmenovala Jeana-Pierra Brularda senior viceprezidentem a generálním ředitelem pro region EMEA. Brulard ve společnosti VMware působí od roku 2009 a posledních šest let řídil jižní část regionu EMEA v pozici senior viceprezidenta. K jeho novým úkolům bude patřit optimalizace strategie a dlouhodobé plánování, ale i rozvoj a zvyšování výnosů v oblastech, jako je softwarově definované datové centrum, firemní mobilita a cloudové služby. Brulard vystřídá Maurizia Carliho, který se stal generálním ředitelem společnosti VMware pro americký trh.

ČLFA * Předsedou představenstva České leasingové a finanční asociace (ČLFA) byl zvolen Libor Bosák. V čele asociace nahradil dosavadní jednatelku společnosti Škofin Jiřinu Tapšíkovou, která představenstvu ČLFA předsedala od roku 2011.

Libor Bosák (50) zastával řadu vysokých manažerských pozic v rámci bankovní skupiny ČSOB. Od roku 2009 je předsedou představenstva a generálním ředitelem firmy ČSOB Leasing v České republice. V současné době je zároveň prezidentem mezinárodní leasingové asociace IFLA.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Dovolená bez problémů? Tak to pozor na peníze, dopravu a exotiku
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Auta
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní…
Mazda připravuje čtyřválec se třemi turby, jedno bude elektrické
BMW M5 (G30) oficiálně: Má 600 koní, vypínatelný pohon všech kol a jede 305 km/h
Jak vybrat pneumatiky na auto: Základní otázky a odpovědi
Po Golfu dostal facelift i Volkswagen Golf Sportsvan. Překvapení se nekoná
Technologie
Stvořen k přetaktování. HP představilo svůj nejlepší notebook pro hráče
Intel uvádí procesory generace 8000. První čtyřjádra pro notebooky, Coffee Lake bude později
Král realtimových strategií se vrátí. Microsoft oznámil Age of Empires IV
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní problém
Ryzeny Mobile pro notebooky mají integrovanou grafiku „Vega 8“ nebo „Vega 10“
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít