Krátce

14. září 2015, 00:00 -
14. září 2015, 00:00

ČESKÁ CENTRA * Česká centra, příspěvkovou organizaci ministerstva zahraničních věcí, povede Zdeněk Lyčka. Lyčka (57) doposud působil jako ředitel úseku strategie a rozvoje Českých center a zástupce generální ředitelky. V minulosti byl velvyslancem v Dánsku, ředitelem Českého centra Stockholm či ředitelem odboru kulturních a krajanských vztahů ministerstva. Ve funkci generálního ředitele nahradil Vilmu Anýžovou, která organizaci vedla od roku 2012 a nyní nastoupí na místo ředitelky Českého centra Bratislava.

TPA HORWATH * Tomáš Podškubka, senior manager společnosti TPA Horwath, úspěšně složil zkoušku RICS APC (Assessment of Professional Competence) u institutu The Royal Institution of Chartered Surveyors a stal se jedním z nejkvalifikovanějších odborníků v oblasti oceňování nemovitostí. Podškubka působí v TPA Horwath od roku 2006. Je zodpovědný za oceňovací a znalecké posudky znaleckého ústavu TPA Horwath Valuation Services. Působí také jako soudní znalec pro obor ekonomika, odvětví ceny a odhady se specializací na oceňování podniků, cenných papírů a nehmotného majetku.

VMWARE * Společnost VMware jmenovala Jeana-Pierra Brularda senior viceprezidentem a generálním ředitelem pro region EMEA. Brulard ve společnosti VMware působí od roku 2009 a posledních šest let řídil jižní část regionu EMEA v pozici senior viceprezidenta. K jeho novým úkolům bude patřit optimalizace strategie a dlouhodobé plánování, ale i rozvoj a zvyšování výnosů v oblastech, jako je softwarově definované datové centrum, firemní mobilita a cloudové služby. Brulard vystřídá Maurizia Carliho, který se stal generálním ředitelem společnosti VMware pro americký trh.

ČLFA * Předsedou představenstva České leasingové a finanční asociace (ČLFA) byl zvolen Libor Bosák. V čele asociace nahradil dosavadní jednatelku společnosti Škofin Jiřinu Tapšíkovou, která představenstvu ČLFA předsedala od roku 2011.

Libor Bosák (50) zastával řadu vysokých manažerských pozic v rámci bankovní skupiny ČSOB. Od roku 2009 je předsedou představenstva a generálním ředitelem firmy ČSOB Leasing v České republice. V současné době je zároveň prezidentem mezinárodní leasingové asociace IFLA.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít