KRÁTCE

20. října 2014, 00:00 -
20. října 2014, 00:00

AK RADA & PARTNER • Eliška Sýkorová posílila advokátní kancelář Rada & Partner. Bude se věnovat pracovnímu, zdravotnickému a správnímu právu. Vystudovala obor právo a právní věda na Právnické fakultě UK. Před nástupem do advokátní kanceláře Rada & Partner působila v MT Legal a jako dobrovolník v Organizaci pro pomoc uprchlíkům. Hovoří anglicky, francouzsky, německy a ovládá základy latiny. Ve volném čase se angažuje jako asistent lidí s tělesným postižením v rámci spolku Rasmus. Mezi její záliby patří četba a psaní beletrie.

NATIVE PR • Account directorkou v marketingové agentuře Native PR byla jmenována Jana Macková. Stala se členkou vedení agentury, ve které pracuje od roku 2007. Vedle manažerského vedení strategických zakázek bude zodpovědná za řízení marketingových a PR aktivit agentury a za profesní rozvoj týmu. Posílit by měla též svou roli v oblasti nového byznysu. Má zkušenosti z oblasti korporátní, produktové i krizové komunikace pro tuzemské i zahraniční klienty z oblasti financí, farmacie či stavebnictví. Vystudovala obor Mediální studia na UK.

SIEMENS • Ředitelem komunikací společnosti Siemens se stal Jens Wulf (38), který převzal funkci ředitele oddělení communications and government affairs. V této pozici střídá Marianu Kellerovou. Jens Wulf pracuje pro Siemens od roku 2003. Dosud zastával místo ředitele obchodního rozvoje. Tuto pozici si vedle nových povinností ponechá i do budoucna. K jeho hlavním úkolům v nové roli bude patřit strategické vedení oddělení a rozvoj komunikačních aktivit skupiny Siemens.

Zodpovědný bude také za marketing a vnější vztahy.

BANKA ZUNO • Sociální média v online bance Zuno v Česku a na Slovensku mají na starost Pavel Šafin (27) společně s Janou Škumátovou (30), která se podílí i na tvorbě webového obsahu. Oba jsou součástí širšího interního týmu vytvářejícího ATL a content marketingové kampaně. Pavel Šafin dlouhodobě spravuje profily Zuna na Facebooku, Twitteru, YouTube a SlideShare. Jana Škumátová působí v oblasti sociálních médií a PR čtvrtým rokem. Dříve pracovala jako ekonomická redaktorka v televizi TA3 a jako ekonomická redaktorka deníku Nový Čas.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Dovolená bez problémů? Tak to pozor na peníze, dopravu a exotiku
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Auta
Ken Block opět divočí s Fiestou, tentokrát v terénu
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní problém
Mazda připravuje čtyřválec se třemi turby, jedno bude elektrické
BMW M5 (G30) oficiálně: Má 600 koní, vypínatelný pohon všech kol a jede 305 km/h
Jak vybrat pneumatiky na auto: Základní otázky a odpovědi
Technologie
Procesory Coffee Lake pro desktop přijdou na trh v říjnu, signalizuje Intel
Virtuální realita je dostupnější. HTC Vive zlevňuje o 7000 Kč
Otázky a odpovědi: Jak vybrat pneumatiky na auto?
Google prý po dvou letech uvede další vlastní počítač
Stvořen k přetaktování. HP představilo svůj nejlepší notebook pro hráče
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít