KRÁTCE

20. října 2014, 00:00 -
20. října 2014, 00:00

AK RADA & PARTNER • Eliška Sýkorová posílila advokátní kancelář Rada & Partner. Bude se věnovat pracovnímu, zdravotnickému a správnímu právu. Vystudovala obor právo a právní věda na Právnické fakultě UK. Před nástupem do advokátní kanceláře Rada & Partner působila v MT Legal a jako dobrovolník v Organizaci pro pomoc uprchlíkům. Hovoří anglicky, francouzsky, německy a ovládá základy latiny. Ve volném čase se angažuje jako asistent lidí s tělesným postižením v rámci spolku Rasmus. Mezi její záliby patří četba a psaní beletrie.

NATIVE PR • Account directorkou v marketingové agentuře Native PR byla jmenována Jana Macková. Stala se členkou vedení agentury, ve které pracuje od roku 2007. Vedle manažerského vedení strategických zakázek bude zodpovědná za řízení marketingových a PR aktivit agentury a za profesní rozvoj týmu. Posílit by měla též svou roli v oblasti nového byznysu. Má zkušenosti z oblasti korporátní, produktové i krizové komunikace pro tuzemské i zahraniční klienty z oblasti financí, farmacie či stavebnictví. Vystudovala obor Mediální studia na UK.

SIEMENS • Ředitelem komunikací společnosti Siemens se stal Jens Wulf (38), který převzal funkci ředitele oddělení communications and government affairs. V této pozici střídá Marianu Kellerovou. Jens Wulf pracuje pro Siemens od roku 2003. Dosud zastával místo ředitele obchodního rozvoje. Tuto pozici si vedle nových povinností ponechá i do budoucna. K jeho hlavním úkolům v nové roli bude patřit strategické vedení oddělení a rozvoj komunikačních aktivit skupiny Siemens.

Zodpovědný bude také za marketing a vnější vztahy.

BANKA ZUNO • Sociální média v online bance Zuno v Česku a na Slovensku mají na starost Pavel Šafin (27) společně s Janou Škumátovou (30), která se podílí i na tvorbě webového obsahu. Oba jsou součástí širšího interního týmu vytvářejícího ATL a content marketingové kampaně. Pavel Šafin dlouhodobě spravuje profily Zuna na Facebooku, Twitteru, YouTube a SlideShare. Jana Škumátová působí v oblasti sociálních médií a PR čtvrtým rokem. Dříve pracovala jako ekonomická redaktorka v televizi TA3 a jako ekonomická redaktorka deníku Nový Čas.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Praktický návod: jak začít s bitcoinem – výběr vhodné peněženky
EU: Jak vysoké je zdanění práce u podprůměrných mezd?
Macron ve stopách Babiše
Velký dovolenkový speciál: jak nejlépe používat platební kartu na dovolené
Finance.cz nově najdete v aplikaci Tapito
Auta
Na prodej je krásná Škoda 130 RS. Její cena vás ale…
Kia Optima Sportswagon Plug-in Hybrid jezdí za 1,4 litru na 100 km
Škoda Citigo má i po faceliftu pořád co nabídnout (první jízdní dojmy)
Seat Arona je přizvednutá Ibiza. Má být levnější než Juke
BMW X3 třetí generace je lehčí, rychlejší a nabídne klíč s displejem jako BMW řady 7
Technologie
WhatsApp začíná podporovat posílání jakýchkoli typů souborů do velikosti až 128 MB
DVB-T2 ode dneška i v Plzni a Liberci. Síť je již dostupná pro 69 % populace
Windows Store přijde o mobilní edici Evernotu, ale přivítá grafický nástroj Paint.NET
Google Talk je mrtvý. Nedožil se ani 12 let
Počítače v klíčence už tu byly. InnSpire vytvořil PC integrované do kabelu
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít