KRÁTCE

20. října 2014, 00:00 -
20. října 2014, 00:00

AK RADA & PARTNER • Eliška Sýkorová posílila advokátní kancelář Rada & Partner. Bude se věnovat pracovnímu, zdravotnickému a správnímu právu. Vystudovala obor právo a právní věda na Právnické fakultě UK. Před nástupem do advokátní kanceláře Rada & Partner působila v MT Legal a jako dobrovolník v Organizaci pro pomoc uprchlíkům. Hovoří anglicky, francouzsky, německy a ovládá základy latiny. Ve volném čase se angažuje jako asistent lidí s tělesným postižením v rámci spolku Rasmus. Mezi její záliby patří četba a psaní beletrie.

NATIVE PR • Account directorkou v marketingové agentuře Native PR byla jmenována Jana Macková. Stala se členkou vedení agentury, ve které pracuje od roku 2007. Vedle manažerského vedení strategických zakázek bude zodpovědná za řízení marketingových a PR aktivit agentury a za profesní rozvoj týmu. Posílit by měla též svou roli v oblasti nového byznysu. Má zkušenosti z oblasti korporátní, produktové i krizové komunikace pro tuzemské i zahraniční klienty z oblasti financí, farmacie či stavebnictví. Vystudovala obor Mediální studia na UK.

SIEMENS • Ředitelem komunikací společnosti Siemens se stal Jens Wulf (38), který převzal funkci ředitele oddělení communications and government affairs. V této pozici střídá Marianu Kellerovou. Jens Wulf pracuje pro Siemens od roku 2003. Dosud zastával místo ředitele obchodního rozvoje. Tuto pozici si vedle nových povinností ponechá i do budoucna. K jeho hlavním úkolům v nové roli bude patřit strategické vedení oddělení a rozvoj komunikačních aktivit skupiny Siemens.

Zodpovědný bude také za marketing a vnější vztahy.

BANKA ZUNO • Sociální média v online bance Zuno v Česku a na Slovensku mají na starost Pavel Šafin (27) společně s Janou Škumátovou (30), která se podílí i na tvorbě webového obsahu. Oba jsou součástí širšího interního týmu vytvářejícího ATL a content marketingové kampaně. Pavel Šafin dlouhodobě spravuje profily Zuna na Facebooku, Twitteru, YouTube a SlideShare. Jana Škumátová působí v oblasti sociálních médií a PR čtvrtým rokem. Dříve pracovala jako ekonomická redaktorka v televizi TA3 a jako ekonomická redaktorka deníku Nový Čas.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
3x z poradny: vytýkací dopis, jak čerpat dovolenou, daň z příjmu
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
O prázdninách projedete méně. Benzín i nafta pořád zlevňují
Zákaz kožešinových farem ročně ušetří život více jak 20 000 zvířat, ale senátoři ho nechtěli schválit
Hypotéky 2017: Regulace má za důsledek unifikaci hypoték
Auta
Retro na neděli: Dixi DA-1 3/15 slaví 90 let jako vůbec…
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Nástupce Bugatti Chiron bude muset přejít na elektřinu. Bez ní by už nezrychlil
Test motocyklu BMW S 1000 XR: Superbike na chůdách
Technologie
AMD neotevře kód své analogie Intel ME. Secure Processor zůstane „blackboxem“
Mapy.cz pro Android jsou kompletně offline včetně plánování tras
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Intel se po IoT stahuje i z nositelné elektroniky. Celé oddělení tento měsíc zrušil
Evolveo Ray 2 – moderní skříň s tvrzeným sklem za 1500 Kč (uživatelská recenze)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít