KRÁTCE

06. října 2014, 00:00 -
06. října 2014, 00:00

CREDITON Martin Malý (33) je marketingovým ředitelem mezinárodní obchodní společnosti CreditOn. Martin Malý pracuje více než 13 let v oblasti marketingu, public relations, digital a komunikace. V minulosti působil jako PR manažer a tiskový mluvčí společnosti LG Electronics. V úvěrové firmě Cetelem působil jak PR manažer a mluvčí. Studoval obor masové a sociální komunikace na Univerzitě J. A. Komenského. Ve volných chvílích rád sportuje a cestuje.

TC AV ČR centra AV ČR posílil od začátku září Vlastimil Růžička, profesor v oboru fyzikální chemie a emeritní rektor profesora Růžičky přispějí k řešení projektů a zakázek oddělení strategických studií, které zpracovává výhledové studie, analýzy, podklady a metodiky v oblasti výzkumu, vývoje a inovací. Profesor Růžička je členem České společnosti chemického inženýrství a České společnosti chemické.

mBANK přivítala v pozici team leader communication and social media pro Českou republiku a Slovensko Pavla Vlčka, který bude řídit PR aktivity v obou zemích. Před příchodem do mBank Vlček řídil komunikaci zastoupení korporace Rosatom na středoevropském trhu. Působil také Platform Energy Security nebo mluvčí ministerstva průmyslu a obchodu. Zkušenosti ve finančním sektoru získal v Citibank.

HB REAVIS V obchodním týmu společnosti HB Reavis působí Pavel Skřivánek, který od 1. října vede oddělení pronájmu v České republice a bude zodpovědný za pronájmy všech kancelářských projektů společnosti. Jeho příchod je součástí strategie posilování pozice firmy na českém realitním trhu. HB Reavis má v současné době schválený plán řady akvizic s cílem nabídnout potenciálním nájemcům alternativy kanceláří v různých prestižních pražských lokalitách.

Mohlo by vás zajímat

  • Daniel Stein Kubín: Slova jsou jen slova, surf a poušť…

  • Štěpán Svačina: Paušální úhrady jsou zhoubou českého…

  • Dana Drábová: Chci být jako Thatcherová

  • Anastázie Harris: Anglii zbývá už jen královna

  • Vratislav Strašil: Auta sice milujeme a žijeme z nich,…

  • Vladimír Beneš: Jediný neurochirurg, po kterém…

  • Jan Vančura: krejčí miliardářů

  • Lenka Vejválková: Jak funguje zákulisí fashion byznysu

  • Euro Business Express

Hry pro příležitostné hráče