Krátce

12. listopadu 2012, 00:00 -
12. listopadu 2012, 00:00

1

AXA Jef Van In • ředitel pro střední a východní Evropu Novým generálním ředitelem finanční skupiny AXA pro region zemí střední a východní Evropy (region CEE) se stal Jef Van In (45). V nové funkci převzal zodpovědnost za region střední a východní Evropy a zároveň nadále zůstává ve vedení AXA Bank Europe.

Van In nahradil Cyrilla de Montgolfiera, který přijal nabídku stát se ředitelem AXA Group pro evropské a veřejné záležitosti.

Jef Van In (45) svou kariéru odstartoval v oblasti podnikového bankovnictví a strukturovaného financování v bankách Brussels Lambert a Sumitomo Bank Brussels, působil také v různých pozicích v ING. V roce 2011 se stal generálním ředitelem AXA Bank Europe. Je držitelem inženýrského magisterského titulu z KU Leuven a titulu Executive MBA z vlámské Business School of Antverp.

2

H1.cz Radka Hartmanová • obchodní ředitelka Novou obchodní ředitelkou agentury H1.cz se stala Radka Hartmanová, která na této pozici pracovala ve společnosti Internet info.

Na starost bude mít obchodní strategii H1.cz a upevnění postavení lídra na českém trhu.

Současně bude rozvíjet značku H1 Slovakia.

V pozici obchodního ředitele H1.cz doposud působil Marek Bačo, jenž se posouvá do pozice account directora, kde vystřídá Václava Štrupla. Z toho je nový on-line marketing strategist, bude se věnovat klientům zejména v předprodejní fázi a podporovat account managery v tréninku a zlepšování prodejních výsledků.

3

Havel, Holásek & Partners Martin Škrabal • advokát Martin Strnad • advokát Pavlína Krušinová • advokátka Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners rozšířila své řady o tři nové advokáty.

Martin Škrabal bude poskytovat právní poradenství pro oblast nemovitostí a stavebnictví, energetiky, životního prostředí a veřejného sektoru. Před svým příchodem do Havel, Holásek & Partners pracoval osm let ve významné české advokátní kanceláři. Účastnil se řady transakcí zahrnujících výstavbu a akvizice bytových i nebytových prostor, poskytoval poradenství při výstavbě energetických zdrojů. Škrabal absolvoval studium na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, mluví anglicky a francouzsky.

Martin Strnad se bude specializovat na informační technologie a telko, ochranu duševního vlastnictví, zdravotnictví a právo obchodních společností. V advokátní kanceláři Havel, Holásek & Partners není nováčkem, působil zde již v letech 2006 až 2011. Předtím pracoval jako právník odboru legislativy a koordinace předpisů Ministerstva vnitra ČR a rok coby vedoucí advokát kanceláře PricewaterhouseCoopers Legal. Martin Strnad absolvoval studium na Právnické fakultě Masarykovy univerzity, hovoří anglicky a německy. Trojici uzavírá Pavlína Krušinová, která se zaměří na nemovitosti a stavební právo, energetiku, farmacii a zdravotnictví. Doposud pracovala několik let ve významné české advokátní kanceláři, kde poskytovala právní služby v oblasti korporátního práva, práva nemovitostí a energetiky, stavebního práva, pracovního práva, farmacie a ochrany osobních údajů. Je absolventkou Právnické fakulty Masarykovy univerzity a Vysokého učení technického v Brně, mluví plynně anglicky.

4

Henkel CZ/SK Jan Vykoukal • marketingový manažer Jan Vykoukal (30) byl jmenován do pozice marketing managera divize lepidel společnosti Henkel CZ/SK. V nové funkci bude mít na starost řízení marketingových aktivit u produktů stavební chemie značek Ceresit a Thomsit.

Vykoukal v roce 2008 nastoupil do divize lepidel v rakouské pobočce společnosti Henkel ve Vídni, kde zastával pozici projektového manažera s kompetencí v oblasti cross-category marketingové projekty a strategické plánování marketingových aktivit v zemích regionu CEE. Od roku 2011 působil v roli key account managera ve společnosti Henkel Slovensko, kde byl zodpovědný za spolupráci a komunikaci s klíčovými zákazníky divize lepidel v České republice a na Slovensku. Vystudoval mezinárodní obchod se zaměřením na marketing a ekonomiku na University of Nevada ve Spojených státech. Hovoří plynně anglicky a německy a mezi jeho záliby patří sport, cestování a příroda.

5

LMC Dagmar Suissa • employee guidance directorka Nejužší vedení společnosti LMC posílila Dagmar Suissa (33), která nastoupila do pozice employee guidance directorky. Je zodpovědná za veškeré činnosti v oblasti HR, včetně rozvoje firemní kultury. Dagmar Suissa před nástupem do LMC působila na postu HR directorky ve společnosti Netretail Holding.

Mezi lety 2009 až 2012 byla ředitelkou HR pro oblast střední a východní Evropy v Marks and Spencer Czech Republic.

Je absolventkou magisterského studia oboru psychologie na Université René Descartes Paris, přičemž bakalářské vzdělání získala na Filozofické fakultě UK. Při studiu rovněž absolvovala dvouletou stáž v Hôpital de Jour na pařížském předměstí Jouy-en-Josas. Ve volném čase se věnuje cestování, kulinářství, sportu a rozličným formám osobního rozvoje.

6

KM Beta Dagmar Kožinová • obchodní ředitelka Do pozice obchodní ředitelky ve společnosti KM Beta byla jmenována Dagmar Kožinová. Zodpovídat bude za prodej všech komodit firmy jak v Česku, tak i v zahraničí, zejména na Slovensku, v Polsku, Slovinsku a v dalších zemích. V kompetencích má také komunikaci s nejvýznamnějšími obchodními partnery a jejím hlavním úkolem je tvorba nové obchodní strategie na rok 2013.

V minulosti se Kožinová věnovala poradenství v oblasti prodeje a vedení obchodních týmů, působila také v pojišťovnictví v pozici oblastní ředitelky. Absolvovala ekonomii na Mendelově univerzitě v Brně. Má dvě dcery, ráda cestuje, čte a poslouchá hudbu.

7

Krajíček & Associates Eva Kamenářová • manažerka Tým executive search společnosti Krajíček & Associates rozšířila Eva Kamenářová, která zde působila již od září 2011 jako externí spolupracovnice v rámci projektů pro klienty v Londýně. V oblasti HR pracuje více než pět let a své zkušenosti získala u společností PPF Group, GE Money Bank, DTZ a Cosmo Restaurants Group. Kamenářová absolvovala řadu certifikačních školení a programů se zaměřením na HR problematiku. Mezi její zájmy patří především cestování, sport a kultura.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Potřebuje Fed skutečně snižovat svoji bilanci?
Porovnání cen másla v roce 1985 a 2017. Proč stojí máslo 50 Kč?
Adopce vs. pěstounská péče: svěří vám úřady dítě do péče?
Proč je v Česku drahé volání?
OSVČ a výdajový paušál v praktických příkladech
Auta
Do prodeje jde velmi speciální Honda NSX. Zájemci za ni…
Že fotbalisté touží nejvíce po Bentley? Omyl. Nejžádanější auto vás určitě překvapí
Bentley si myslí, že speciálních edicí není nikdy dost. Continental GT proto dostal další
Auto za průměrný plat? Jde to, ale musíte slevit z mnoha požadavků
Rolls-Royce dnes představí nový Phantom. Premiéru můžete sledovat živě
Technologie
WhatsApp stále roste. Denně jej používá miliarda lidí, proteče jím 55 miliard zpráv
USB 3.2 se představuje. Zrychlí na 20 Gb/s i se starými kabely, mohlo by přijít už brzy
Google po sedmi letech vypnul Instant Search. Návrhy výsledků vyhledávání se již nezobrazují
Microsoft zkouší, jak při prohlížení webu přejít z mobilu na počítač [Windows Insider]
Ryzen 3 jde na trh, cenami míří pod Core i3. A konečně vychází i APU Bristol Ridge
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít