Jirousek, Skalník, Bernatík & partneři

21. listopadu 2016, 00:00 -
21. listopadu 2016, 00:00

Nejen radíme, ale i řešíme JSB & partneři Ostravská advokátní kancelář Jirousek, Skalník, Bernatík & partneři (JSB & partneři) byla založena v roce 1990 advokáty, kteří celý svůj profesní život věnovali advokacii. V současné době tvoří tým advokátní kanceláře Jirousek, Skalník, Bernatík & partneři 12 advokátů, dva advokátní koncipienti a administrativní aparát. Personální složení kanceláře je stabilní, změnám podléhá jen výjimečně.

Advokátní kancelář Jirousek, Skalník, Bernatík & partneři vázala od samého počátku poskytování právní pomoci na odbornost, solidnost a vztah oboustranné důvěry mezi klientem a advokátem. I když poskytovala a poskytuje služby v rozsahu všech standardních agend, zaměřila se zejména na vybudování široké obchodní klientely.

Schopnost konkurovat na tomto poli i největším advokátním kancelářím, a to nejen v České republice, potvrzuje skutečnost, že širokou klientelu dnes mimo jiné tvoří jak střední, tak i velké korporace. To ale neznamená, že bychom se vyhýbali zastupování menších či malých podnikatelů, resp. převzetí kauz ad hoc. Naopak, personální obsazení kanceláře zajišťuje operativní poskytnutí právních služeb většině zájemců.

Důraz klademe především na individuální posouzení věci, pragmatické řešení a optimální realizaci dané transakce bez ohledu na její obsah a rozsah, vždy však v intencích příslušné právní relevance.

Za významné považujeme zajištění multidisciplinarity poskytovaných služeb. Komunikujeme a spolupracujeme nejen s řadou dalších advokátních kanceláří, ale v případě potřeby operativně zajišťujeme součinnost, spolupráci či přímou účast osvědčených a renomovaných představitelů jak příbuzných právních odborností, tak erudovaných expertů jiných odborností. V rámci právního poradenství a konzultací, v rámci zastupování klientů v soudních sporech či správních řízeních, při jednáních a při uzavírání smluv, respektive sjednávání transakcí s třetími osobami, poskytujeme právní služby prakticky ve všech oborech práva, tzn. v oblasti občanskoprávních a obchodněprávních vztahů, v oboru práva rodinného, pracovního, směnečného, autorského, duševního vlastnictví, finančního (včetně vyřizování bankovních platebních služeb), trestního, stejně jako v nejrůznějších oblastech práva správního.

Kontakt ? Preslova 361/9, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava ? kontaktní osoba: JUDr. Vladimír Jirousek ? E-mail: ak.jirousek@ova.comp.cz ? Web: www.jsbapartneri.cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ocitli jste se v cizině bez peněz? Banka pomůže, ale ne zadarmo
4 důvody, proč odcházejí čeští lékaři do zahraničí? Jaké jsou platy lékařů a sester?
Právník se slevou anebo rovnou zdarma? Víme, kde ho sehnat
Česko - nová brána japonských investic do EU?
Paradoxy životního pojištění: Češi se bojí úrazů, největším rizikem jsou ale nemoci
Auta
Zkušený řidič poráží autonomní řízení. Nesplete si igelitku…
Až se zima zeptá… Renault představil Duster vybavený pásy, který odolá i granátům
Jak číst značení pneumatik a co znamenají zkratky na boku pneumatiky
Volkswagen T-Roc používá techniku Golfu. Je to už čtvrté SUV od VW
Test motocyklu Moto Guzzi Audace Carbon: Uhlíkový svalovec
Technologie
SpaceX představuje vlastní skafandr. V tomhle se bude létat na ISS
Desky pro procesory Intel Coffee Lake se začaly objevovat, unikl seznam prvních modelů
Vylepšený NaSvah.cz vám poradí, kde si zalyžovat i v létě
Samsung představil Galaxy Note8. Posouvá laťku technické vyspělosti, ale i ceny
Konsolidujte těžbu! Asus vyrobil pro kryptokopy monstrózní desku s 19 sloty PCI Express
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít