Jirousek, Skalník, Bernatík & partneři

21. listopadu 2016, 00:00 -
21. listopadu 2016, 00:00

Nejen radíme, ale i řešíme JSB & partneři Ostravská advokátní kancelář Jirousek, Skalník, Bernatík & partneři (JSB & partneři) byla založena v roce 1990 advokáty, kteří celý svůj profesní život věnovali advokacii. V současné době tvoří tým advokátní kanceláře Jirousek, Skalník, Bernatík & partneři 12 advokátů, dva advokátní koncipienti a administrativní aparát. Personální složení kanceláře je stabilní, změnám podléhá jen výjimečně.

Advokátní kancelář Jirousek, Skalník, Bernatík & partneři vázala od samého počátku poskytování právní pomoci na odbornost, solidnost a vztah oboustranné důvěry mezi klientem a advokátem. I když poskytovala a poskytuje služby v rozsahu všech standardních agend, zaměřila se zejména na vybudování široké obchodní klientely.

Schopnost konkurovat na tomto poli i největším advokátním kancelářím, a to nejen v České republice, potvrzuje skutečnost, že širokou klientelu dnes mimo jiné tvoří jak střední, tak i velké korporace. To ale neznamená, že bychom se vyhýbali zastupování menších či malých podnikatelů, resp. převzetí kauz ad hoc. Naopak, personální obsazení kanceláře zajišťuje operativní poskytnutí právních služeb většině zájemců.

Důraz klademe především na individuální posouzení věci, pragmatické řešení a optimální realizaci dané transakce bez ohledu na její obsah a rozsah, vždy však v intencích příslušné právní relevance.

Za významné považujeme zajištění multidisciplinarity poskytovaných služeb. Komunikujeme a spolupracujeme nejen s řadou dalších advokátních kanceláří, ale v případě potřeby operativně zajišťujeme součinnost, spolupráci či přímou účast osvědčených a renomovaných představitelů jak příbuzných právních odborností, tak erudovaných expertů jiných odborností. V rámci právního poradenství a konzultací, v rámci zastupování klientů v soudních sporech či správních řízeních, při jednáních a při uzavírání smluv, respektive sjednávání transakcí s třetími osobami, poskytujeme právní služby prakticky ve všech oborech práva, tzn. v oblasti občanskoprávních a obchodněprávních vztahů, v oboru práva rodinného, pracovního, směnečného, autorského, duševního vlastnictví, finančního (včetně vyřizování bankovních platebních služeb), trestního, stejně jako v nejrůznějších oblastech práva správního.

Kontakt ? Preslova 361/9, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava ? kontaktní osoba: JUDr. Vladimír Jirousek ? E-mail: ak.jirousek@ova.comp.cz ? Web: www.jsbapartneri.cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
3x z poradny: vytýkací dopis, jak čerpat dovolenou, daň z příjmu
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
O prázdninách projedete méně. Benzín i nafta pořád zlevňují
Zákaz kožešinových farem ročně ušetří život více jak 20 000 zvířat, ale senátoři ho nechtěli schválit
Hypotéky 2017: Regulace má za důsledek unifikaci hypoték
Auta
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka…
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Nástupce Bugatti Chiron bude muset přejít na elektřinu. Bez ní by už nezrychlil
Test motocyklu BMW S 1000 XR: Superbike na chůdách
Kvíz na pátek: Poznáte značku a model auta podle obrázku?
Technologie
Intel se po IoT stahuje i z nositelné elektroniky. Celé oddělení tento měsíc zrušil
Evolveo Ray 2 – moderní skříň s tvrzeným sklem za 1500 Kč (uživatelská recenze)
Cnews FM: Přenos čísla do 10 dnů a dva noví operátoři [podcast]
Při instalaci nových hlavních verzí Windows 10 se zkrátí doba, kdy zařízení nelze používat
Alza to s elektromobily myslí vážně. Přidává další modely, nabídne levnější vozy i dodávky
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít