Ingenico ČR a SR

16. února 2015, 00:00 - redakce
16. února 2015, 00:00

François Voyron country manager François Voyron (49) je novým generálním ředitelem společnosti Ingenico pro Českou republiku a Slovensko, zároveň bude zastávat současnou funkci ředitele pro regiony východní Evropy.

François Voyron má v nové roli ředitele za cíl další rozvoj podnikání společnosti působící v oblasti plateb na českém a slovenském trhu, dohled nad zavedením nových, především mobilních, platebních technologií a ve spolupráci se svým místním týmem podporu jak zákazníků z řad bankovních institucí, tak také místních partnerů, včetně vyhledávání možných společných obchodních příležitostí a iniciativ.

François Voyron má dvacetiletou praxi v mezinárodním obchodě. Kariéru zahájil v roce 1992 v leteckém průmyslu. Zkušenosti má také z odvětví telekomunikací a platebních služeb. Již 14 let působí v oblasti elektronických plateb v regionu EMEA. Je držitelem titulu MSc. v oboru strojírenství.

KIA MOTORS CZECH Jae Woo Yim prezident Novým prezidentem společnosti Kia Motors Czech byl v lednu letošního roku jmenován Jae Woo Yim, který po dvou letech vystřídal ve funkci dosavadního prezidenta Tae Ho Leea. Ten byl povýšen do funkce prezidenta centrály pro východní Evropu.

Nový prezident společnosti Jae Woo Yim (43) pracuje pro jihokorejskou značku Kia od roku 2000. Před příjezdem do České republiky pracoval čtyři roky ve společnosti Kia Motors Italy. Mezi roky 2008 až 2010 působil v mateřské ? rmě Kia Motor Corporation v Jižní Koreji, kde spolupracoval s korejskou vládou na utváření nové strategie pro automobilový průmysl. Zkušenosti s evropským trhem získal již v roce 2003, kdy zastával pozici výkonného ředitele pro prodej ve francouzském zastoupení Kia Motors France v Paříži. Jae Woo Yim je od založení společnosti v roce 1993 v pořadí již čtvrtým prezidentem Kia Motors Czech.

2

GE MONEY Petra Ott ombudsman Petra Ott (34) se stala ombudsmankou pro klienty GE Money Bank a GE Money Auto. V této pozici bude k dispozici všem klientům, kteří nejsou spokojeni se standardním vyřízením jejich žádosti či reklamace. Na místě ombudsmanky střídá Magdalénu Wavle.

Petra Ott vystudovala Institut ekonomických studií na Karlově Univerzitě v Praze a svoji kariéru v GE Money Bank zahájila již při studiu v roce 2000 v oddělení zákaznické podpory. Postupně vedla několik týmů v call centru a v roce 2005 sbírala zkušenosti v maďarské Budapest Bank, která je součástí skupiny GE. Od roku 2006 pracovala jako manažerka celého call centra skupiny GE Money pro Českou a Slovenskou republiku. V roce 2011 přešla do pozice customer experience manager, ve které zodpovídala za reklamace a stížnosti klientů a zastupovala GE Money Bank při jednáních s ? nančním arbitrem.

Mezi koníčky Petry Ott patří sport, především běhání, a dále pak cestování a četba. Je vdaná a má dva syny.

3

CBRE Petr Svoboda CEE head of debt & structured ?inance Společnost CBRE působící v sektoru komerčních realitních služeb zřídila novou pozici CEE head of debt & structured ? nance (vedoucí oddělení ? nancování komerčních nemovitostí pro střední a východní Evropu), kterou zastává Petr Svoboda. Bude působit převážně v pražské kanceláři CBRE, k dispozici ale bude i klientům v celém regionu střední a východní Evropy. Do CBRE přichází Petr Svoboda z Komerční banky, kde působil šest let v pražském týmu ? nančních nemovitostí. V rámci něj byl zodpovědný za klíčové komerční projekty a úspěšné transakce ve všech odvětvích. Ještě předtím pracoval čtyři roky v Bank of Ireland v Dublinu. Studoval irský Sligo Institute of Technology. Svůj volný čas tráví s rodinou, cestováním a sportem, zejména fotbalem, tenisem a lyžováním.

4

ABS JETS Lenka Náhlovská vedoucí oddělení prodeje Česká společnost ABS Jets, která podniká na trhu soukromé letecké dopravy ve střední a východní Evropě, oznámila jmenování Lenky Náhlovské do pozice vedoucí oddělení prodeje letů. K obsazení nově vytvořené pozice dochází díky rozšiřování týmu zodpovědného za prodej letů. Mezi hlavní zodpovědnosti Lenky Náhlovské bude patřit zejména vedení týmu zajišťujícího prodej volné kapacity letadel ? otily ABS Jets, vyhledávání optimálních možností privátní letecké dopravy dle požadavků klienta, analýzy trhu a reporting vedení společnosti. Náhlovská působí ve společnosti ABS Jets již od roku 2004. Tři roky zastávala pozici dispečerky letového provozu, následující dva roky vedla tým dispečerů.

Posledních pět let strávila na mateřské dovolené.

Lenka Náhlovská (34) vystudovala obor letecká doprava na Fakultě provozu a ekonomiky dopravy a spojů na Žilinské univerzitě. Diplomovou práci zpracovávala během své čtvrtletní stáže v organizaci Eurocontrol CRDS v Budapešti, která se zabývá výzkumem a simulacemi procesů řízení letového provozu. Je vdaná a s manželem vychovává dvě děti. Mezi své koníčky řadí kromě rodiny také kulturu (zejména literaturu a ? lm) a cestování. Vedle angličtiny ovládá i základy němčiny a francouzštiny.

5

P3 Jakub Pelikán head of development Developerská společnost P3 jmenovala Jakuba Pelikána do pozice head of development pro Českou republiku. Bude mít na starost výstavbu nemovitostí na míru a další rozvoj logistických parků v portfoliu P3 Logistic Parks v ČR.

Jakub Pelikán (40) vystudoval Jihočeskou univerzitu a postgraduální studia absolvoval na americké West Chester University of Pennsylvania. Do P3 přichází ze společnosti Goodman Czech Republic and Slovakia, kterou čtyři roky vedl a byl zodpovědný za její aktivity v obou zemích. Pět let pracoval ve ? rmě ProLogis Czech Republic Management jako market o? cer a vice president pro ČR a SR. Pelikán rovněž působil ve společnosti Jones Lang La­ Salle, kde měl na starosti oddělení průmyslových nemovitostí v ČR a SR.

Jakub Pelikán je ženatý a má tři děti. Hovoří anglicky a francouzsky a dorozumí se i německy. Mezi jeho záliby patří běžecké a sjezdové lyžovaní a vytrvalostní běh.

6

SODEXO BENEFITY Jana Schattauerová personální ředitelka Jana Schattauerová (34) se stala novou personální ředitelkou společnosti Sodexo Bene? ty. Nahradila Ilonu Malou, která na konci roku odešla na mateřskou dovolenou.

Hlavním úkolem nové personální ředitelky bude obhájit pozici Sodexo a přispět k upevňování vnímání společnosti jako experta na bene? ty.

Do Sodexo přišla Jana Schattauerová ze společnosti Schneider Group a Mecom, kde působila jako HR ředitelka. Má desetileté zkušenosti z HR, které získala mimo jiné ve společnostech Plzeňský Prazdroj a Glencore Grain Czech. Vystudovala Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně a Univerzitu J. A. Komenského. Ve volném čase se věnuje cestování a procházkám se psem.

7

LENOVO Jaroslav Král produktový manažer Členem lokálního týmu pobočky společnosti Lenovo se stal Jaroslav Král (35), který bude působit jako produktový manažer pro tablety a značkové příslušenství. Jeho hlavním úkolem bude udržet a posílit pozici Lenova na trhu.

Před nástupem do Lenova působil Jaroslav Král v pozici produktového manažera klíčových komodit ve ? rmě T. S. Bohemia. V roce 2010 postoupil do funkce výkonného ředitele, kterou zastával až do loňského roku.

Jaroslav Král vystudoval Obchodní akademii v Olomouci. Mezi jeho zájmy patří jízda na kole, plavání, stolní tenis a motorismus. Ve volném čase se také věnuje své rodině.

ty

O autorovi| redakce ( spolecnost.euro@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Jak mohou soukromé kuřácké kluby a spolky zničit restaurace, hospody i jejich majitele
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Auta
Po Golfu dostal facelift i Volkswagen Golf Sportsvan.…
Další nádherná klasika na scéně. Gunther Werks představuje znovuzrozené Porsche 993
Když máte peníze, automobilky vám vyrobí opravdu cokoliv. Zde je důkaz
Mercedes-Maybach 6 Cabriolet ukazuje, jak budou vypadat superluxusní elektromobily
Test na pondělí: BMW M550i xDrive M Performance
Technologie
Ryzeny Mobile pro notebooky mají integrovanou grafiku „Vega 8“ nebo „Vega 10“
QLED netáhne tak, jak by Samsung chtěl. Špičkové TV proto zlevňuje až o 25 000 Kč
ABBYY FineReader 14: zaostřeno na PDF (vyzkoušeno)
Microsoft dosáhl milníku. Hlas rozpozná stejně dobře jako člověk
Netflix odmítl zaplatit další sezónu seriálu. Produkci Sense8 nabídl pornoweb
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít