Hua wei Technologies (Czech)

16. března 2015, 00:00 -
16. března 2015, 00:00

Radoslaw Kedzia výkonný ředitel Společnost Huawei, mezinárodní dodavatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií, jmenovala od března Radoslawa Kedziu (42) výkonným ředitelem (managing director) společnosti Huawei Technologies (Czech). V rámci nové pozice bude plně zodpovědný za obchodní aktivity společnosti v České republice a na Slovensku.

Radoslaw Kedzia působí ve firmě Huawei od roku 2008. Svou kariéru zde zahájil jako provozní ředitel (COO) v Keni, dále působil jako regionální technický ředitel (CTO) pro region východní a jižní Afriky a v roce 2013 se stal výkonným ředitelem (MD) Huawei v Ugandě. Před příchodem do firmy Huawei pracoval na mezinárodních manažerských postech v Izraeli, Velké Británii, Španělsku a v České republice pro společnosti Ericsson Safaricom a Siemens. Dříve pracoval v Polsku pro společnosti PTC a TPSA. Mezi jeho zájmy se řadí hudba, umění a četba. Je ženatý a má jednoho syna.

1 CEMEX Karel Kőszegi • strategic planning director Skupina Cemex v České a Slovenské republice rozšířila vrcholný management. Do pozice ředitele strategického plánování byl povýšen Karel Kőszegi. Pod jeho vedení spadají oddělení finančního plánování, business developmentu, nákupu a interního auditu. Kőszegi působí v Cemexu od roku 2010, dosud zde pracoval jako manažer strategického plánování. Zkušenosti s finančním plánováním, controllingem a rozvojem obchodu získal ve Skupině ČEZ, pro kterou pracoval v Bosně a Hercegovině, Rumunsku a Turecku. Karel Kőszegi je absolventem Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze. Titul MBA získal v oboru marketing a finance na DePaul University of Chicago.

2 ZVU POTEZ Michal Hromčík • personální ředitel Společnost ZVU Potez, český dodavatel zařízení a technologií pro chemický, potravinářský a energetický průmysl a člen průmyslové skupiny Safichem Group, oznámila jmenování Michala Hromčíka personálním ředitelem. Michal Hromčík (54) bude zodpovědný za personální řízení společnosti, dlouhodobý strategický rozvoj lidských zdrojů, optimalizaci personální správy a posílení organizační výkonnosti. Michal Hromčík má více než dvacetiletou praxi v řídících funkcích v českých i mezinárodních firmách. Dříve pracoval ve skupině Y Soft, kde měl na starost rozvoj personálního řízení. Jeho předchozí pracovní pozice byly od roku 2000 výrazně spojeny se společnostmi v odvětví automotive. Nejprve pracoval v americké skupině Textron, později v japonské firmě Futaba Sangyo. V obou podnicích vybudoval personálně celou organizaci a řídil přípravu a zavedení personálních systémů a procesů v nových výrobních závodech těchto firem v České republice. V 90. letech řídil lidské zdroje v papírenské firmě Kimberly-Clark pro Českou republiku i Slovensko.

Další zkušenosti získal jako personální ředitel v organizacích Faurecia a Matador. Michal Hromčík získal inženýrský diplom v řízení technické podpory armády na Vysoké vojenské škole ve Vyškově, v roce 1994 absolvoval manažerský program v japonské Jokohamě. Hovoří anglicky a rusky a ve svém volném čase se aktivně věnuje hudbě, rád cestuje a poznává cizí kultury.

3 COLLIERS INTERNATIONAL ČR Matyáš Procházka • vedoucí oddělení Společnost Colliers International oznamuje jmenování Matyáše Procházky (38) do čela nově vzniklého oddělení správy nemovitostí (Real Estate Management Services – REMS). Toto oddělení rozšiřuje portfolio služeb společnosti Colliers International na českém trhu s cílem uspokojit rostoucí poptávku po službách komerční správy nemovitostí jak mezinárodních, tak i lokálních společností působících v ČR. Matyáš Procházka má více než desetileté zkušenosti z českého realitního trhu a rozsáhlé znalosti všech aspektů provozního řízení komerčních budov. Svou kariéru v realitním sektoru zahájil roku 2004 ve společnosti King Sturge, později pracoval jako senior property manager ve společnosti EMCM/CBRE v Praze. Spolupracoval s řadou významných vlastníků nemovitostí, jako jsou Invesco Real Estate, CPI, Raiffeisen Lea sing Real Estate a CPDP.

Kromě toho úspěšně spravoval některé komerční nemovitosti v Praze, jako jsou Slovanský dům, Na Příkopě 14 a Stará celnice. Matyáš Procházka vystudoval Karlovu univerzitu v Praze a v roce 2014 získal akreditaci LEED Green Associate.

4 UPC Filip Milde • senior brand manager Novou posilou týmu brand & customer experience firmy UPC Česká republika je Filip Milde (32), který bude působit v pozici senior brand managera. Jeho hlavním úkolem pro letošní rok je uvedení nové televizní platformy Horizon TV. Filip Milde působí v oblasti marketingu dvanáct let. Profesní kariéru začal ve firmě Oskar, dále pracoval v různých pozicích ve společnostech Aviva, Unilever Maďarsko a Burda Praha. Do UPC přichází z pozice business development brand managera ve společnosti Czech News Center, kde pracoval například na zavádění značky Bleskmobil, za kterou získal 1. místo v cenách Effie. Filip Milde se zajímá o umění se zaměřením na grafický design, film a hudbu. Ve volném čase rád vaří a baví ho černobílá fotografie.

5 BRAMMER Jiří Zvěřina • oblastní ředitel pro Prahu Evropská společnost Brammer jmenovala Jiřího Zvěřinu novým oblastním ředitelem pro region Praha. Jeho hlavním cílem je zvýšit prosperitu obchodního místa Praha, rozšířit portfolio zákazníků a udržovat dobré jméno společnosti Brammer. Před nástupem do firmy Brammer působil Jiří Zvěřina (28) jako oblastní manažer pro dodavatele strojních součástí, společnost Arkov v České republice. V této funkci byl zodpovědný za vedení prodejního týmu, péči o klíčové zákazníky a rozvoj prodejních míst Jičín, Liberec a Žatec. Ve stejné společnosti pracoval dříve jako obchodní zástupce. Zvěřina vystudoval SOŠ a SOU Hradební v Hradci Králové, obor informační technologie, a poté ISŠA Brno, obor mechanik jednostopých vozidel. Ve volném čase se věnuje sportu, cestování a zajímá se o off road závody, kterých se pravidelně účastní jako jezdec.

6 ROBERT NEMEC. COM Radim Sedlář • vedoucí výzkumného týmu Radim Sedlář bude mít v digitální a marketingové agentuře RobertNemec.com na starost výzkumy, kromě online i offl ine marketingových a sociologických výzkumů i uživatelskou zkušenost (UX) a optimalizaci konverzí (CRO). Sedlář v minulosti působil jako specialista customer insights a vedoucí týmu zákaznického výzkumu a datových analýz ve společnosti T-Mobile. Poté působil ve společnosti Wüstenrot, kde vedl tým CRM a market intelligence. Radim Sedlář je absolventem VŠE v Praze. Přednášel na konferenci IIR’s Telecoms Loyalty & Churn v Nice nebo se podílel na přípravě prezentace pro Business Intelligence Conference v Londýně.

7 PR.kONEkTOR Marie Mališková • senior CSR consultant Agentura PR. Konektor rozšiřuje portfolio služeb a zaměří se na poskytování poradenství v oblasti společenské odpovědnosti firem. Do nově vytvořené pozice senior CSR consultanta nastoupila Marie Mališková. Jejím hlavním úkolem bude zastřešit poradenství v oblasti společenské odpovědnosti firem, rozvíjet koncept strategického a komplexního uchopení programů společenské odpovědnosti v synergii s korporátní identitou a komunikací. Marie Mališková před příchodem do PR. Konektoru působila v několika mezinárodních společnostech. V Citibank Europe zastávala pozici specialistky komunikace a mimo jiné vedla programy nadace Citi Foundation v ČR a na Slovensku. Před nástupem do Citibank se deset let starala o CSR aktivity advokátní kanceláře Linklaters, respektive Kinstellar. Má zkušenosti také z neziskového sektoru, podílela se na rozvoji sociální sítě Hearth.net, kterou vyvíjí občanské sdružení Adato Paradigma. Vystudovala Filozofickou fakultu UK v Praze.

8 DTZ Michal Barthell • head of industrial agency Po třech letech působení v mezinárodní poradenské společnosti DTZ byl Michal Barthell jmenován do funkce associate directora, head of industrial agency. Za dobu svého působení v DTZ dokončil řadu významných transakcí, ať už na straně pronajímatelů, nebo firem poptávajících skladové či výrobní prostory.

Michal Barthell se pohybuje na trhu nemovitostí od roku 2005. Před DTZ působil v Realitní společnosti České spořitelny, kde měl na starost výběrová řízení na prodej a pronájem nemovitostí z portfolia firmy.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
3x z poradny: vytýkací dopis, jak čerpat dovolenou, daň z příjmu
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
O prázdninách projedete méně. Benzín i nafta pořád zlevňují
Zákaz kožešinových farem ročně ušetří život více jak 20 000 zvířat, ale senátoři ho nechtěli schválit
Hypotéky 2017: Regulace má za důsledek unifikaci hypoték
Auta
Retro na neděli: Dixi DA-1 3/15 slaví 90 let jako vůbec…
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Nástupce Bugatti Chiron bude muset přejít na elektřinu. Bez ní by už nezrychlil
Test motocyklu BMW S 1000 XR: Superbike na chůdách
Technologie
AMD neotevře kód své analogie Intel ME. Secure Processor zůstane „blackboxem“
Mapy.cz pro Android jsou kompletně offline včetně plánování tras
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka vyhnout
Intel se po IoT stahuje i z nositelné elektroniky. Celé oddělení tento měsíc zrušil
Evolveo Ray 2 – moderní skříň s tvrzeným sklem za 1500 Kč (uživatelská recenze)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít