Gepard

15. října 2012, 00:00 -
15. října 2012, 00:00

Rychlá kola

Závratnou rychlost a chvíle opravdového vzrušení si až do dna užijete pouze s tou nejlepší výbavou! Na stupně vítězů spolehlivě dosáhnete díky společnosti GPD…

GPD je multiznačkový velkoobchod s pneumatikami a disky, jehož historie se datuje od roku 1990. Patří také mezi ofi ciální importéry osobních a nákladních pneumatik Hankook, nákladních pneumatik Kumho či Double Coin a provozovatele maloobchodní sítě profesionálních autocenter Vianor na území České republiky.

Za dobu své působnosti se vypracoval na jednoho z největších dodavatelů s celorepublikovým dosahem. Hlavní důraz totiž společnost klade na kvalitu služeb a spokojenost zákazníka. GPD proto nabízí svým parnetům mimo jiné elektronický obchod, dodání zboží do 24 hodin nebo pravidelný osobní kontakt prostřednictvím obchodních zástupců. K devizám firmy patří také stoprocentní technická podpora v podobě dokonalé znalosti produktů a bezodkladného řešení reklamací. Kromě pneumatik Goodyear, Pirelli, Dunlop, Hankook, Nokian, Fulda, Barum, Sava nebo Kingstar nabízí i exkluzivní disky značek Ronal, Dezent, Dotz, Gepard nebo Aez. V červenci letošního roku představila společnost GPD svou aktuální novinku v nabízeném portfoliu – zimní pneumatiky Gepard. Jedná se o obnovené pneumatiky, takzvané protektory. Nabízejí zajímavou alternativu k novým gumám hlavně pro vozy nižší střední třídy, u nichž je kladen velký důraz na co nejvýhodnější poměr mezi cenou a výkonem. K dispozici budou dva dezény Winter G-Max 800 a Winter G-Max 830 vycházející z populárních Continental ContiWinterContact TS800, resp. Continental ContiWinterContact TS830.

Značka Gepard přináší dostupné řešení pro vysokou kvalitu skloubenou se stylovou elegancí. Široké portfolio pneumatik – protektorů, hliníkových disků a bezpečnostních šroubů je přizpůsobeno především pro použití u druhých, třetích aut do rodin nebo tam, kde jsou náklady na provoz automobilu z nějakých důvodů omezené. Značka Gepard svými produkty dokazuje široké veřejnosti, že kvalitní a bezpečné pneumatiky a disky nemusejí být vždy drahé. „I když jsme chtěli přinést na trh levnou pneumatiku, nechtěli jsme v žádném případě slevit v kvalitě,“ říká předseda představenstva společnosti GPD Michal Babička. „Proto jsme výrobu našeho protektoru svěřili do rukou jednoho z lídrů na trhu. Obnovená pneumatika je dalším rozšířením sortimentu vlastní značky Gepard, kam patří také hliníkové disky a bezpečnostní šrouby a kterou chceme i nadále rozvíjet,“ vysvětlil.

GePaRD WINTeR G-MaX 800 Jde o pneumatiky s agresivním směrovým dezénem s širokými příčnými V drážkami.

Konstrukce dezénových figur pláště přináší výtečné jízdní vlastnosti na sněhu a ledu a výbornou odolnost vůči vzniku aquaplaningu.

Mezi výhody patří například moderní šestihranné lamely, které zvyšují stabilitu při průjezdu zatáčkou nebo přesazené dezénové bloky, díky kterým automobil disponuje tichou a komfortní jízdou a vyšší směrovou tuhostí. GePaRD WINTeR G-MaX 830 Díky modernímu designu dezénu zvyšují brzdný efekt pneumatiky. Vysoký počet záběrových bloků v ramenní části dezénu a bohatý lamelový systém jsou zase zárukou velmi efektivního zařezávání se do sněhu a vyvážených adhezních vlastností v zimních podmínkách. Díky vysokému počtu bloků v ramenní části dezénu se zkracuje brzdná dráha na sněhu, takže pneumatiky mají vynikající brzdný výkon na ledu a mokrém povrchu.

www.gepardcz.cz

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít