CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ s.r.o., advokátní kancelář

21. listopadu 2016, 00:00 -
21. listopadu 2016, 00:00

Jiná dimenze řešení Již více než dvacet let poskytuje advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ právní poradenství nejen tuzemským, ale i zahraničním podnikatelským subjektům, a to zejména díky bohatým zahraničním zkušenostem i perfektní znalosti cizích jazyků. Ačkoli se jedná o kancelář ryze českou, plná orientace v problematice práva Evropské unie a znalost světového kontextu je pro ni samozřejmostí. Pro naplnění maximálního očekávání a nároků klientů spolupracujeme s předními kancelářemi po celém starém kontinentu i mimo něj.

Dvacetiletá advokátní praxe v domácím i mezinárodním prostředí nám získala renomé nezávislé a stabilní kanceláře. S více než sedmdesátičlenným týmem spolupracovníků se řadíme mezi velké české advokátní kanceláře. Spektrum poskytovaných služeb nám dává schopnost zajistit špičkový právní servis našim klientům ve všech oblastech jejich činnosti. V rámci své specializace klademe důraz především na právo obchodní, občanské, právo veřejného investování a evropské hospodářské právo.

Těžištěm naší práce je poskytování právních služeb podnikatelským subjektům. S tím úzce souvisí i vlastní odborné zaměření, které pokrývá všechny oblasti a fáze podnikání včetně mimořádných situací, jež při podnikání mohou nastat. Právní služby tak poskytujeme napříč právním řádem.

Advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ působí v mnoha oblastech a její činnost má výjimečný přesah. Příkladem mohou být naše bohaté publikační a pedagogické zkušenosti. Kromě dlouhodobé spolupráce s Česko-izraelskou smíšenou obchodní komorou je naše kancelář i členem Hospodářské komory hlavního města Prahy, jejímž posláním je nejen na území Prahy, ale i v celé České republice podporovat malé a střední podnikatele, hájit jejich zájmy a zajistit jim veškerou pomoc. Členstvím v obou zmíněných komorách se našim klientům dostává významného rozšíření portfolia právních služeb a obchodních příležitostí.

Advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ obdržela ocenění právnická firma roku 2013, 2014 a 2015 v kategorii Pro Bono / CSR.

Naše úsilí v této oblasti nepolevilo, pozice naší kanceláře v oblasti kultury naopak značně posílila. Jako generální partner jsme tak mohli stát u řady prestižních kulturních událostí nebo jako zakladatelé a hlavní korporátní mecenáši nadačního fondu Bohemian Heritage Fund, podporujícího znamenitost české kultury.

Kontakt ? CITY TOWER, Hvězdova 1716/2b, Praha 4 – Pankrác, 140 78 ? E-mail: ak@akccs.cz ? Tel.: 224 827 884 ? Web: akccs.cz facebook.com/AKCCScz twitter.com/AKCCS_cz

Mohlo by vás zajímat

Finance
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Co potřebujete vědět o pojištění pro zvířata předtím, než ho založíte
Chcete přijmout brigádníka? Rady a tipy, jak na zaměstnávání brigádníků!
Až 52 600 Kč za semestr aneb poplatky za delší studium na VŠ
Auta
Nejlepším motorem roku 2017 je osmiválec Ferrari. Poprvé se…
Bugatti Chiron čeká na lepší pneumatiky. Pak zkusí překonat 450 km/h
Že jste ještě neviděli Porsche 911 GT2 RS? Nevadí, stejně už je vyprodané
Ducati Multistrada 1200 Enduro Pro má v hledáčku nejostřejší BMW GS
Toyota oslavila 20. výročí hybridů. Vůbec poprvé zavítala do ČR také vodíková Mirai
Technologie
Tip: Hromadu užitečného softwaru za 534 dolarů můžete mít jen za 12 dolar§
Nadupaný Asus ZenFone AR byl stvořen pro virtuální realitu a nacpané peněženky
Retro ThinkPad je hotová věc a budete jej milovat, vzkazuje Lenovo
„Počítači, chci rohlík, šunku a mléko.“ Obchod Kolonial.cz testuje hlasové nákupy
Mozilla přinesla svůj bezpečný prohlížeč i na Android. Stáhněte si Firefox Focus
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít