CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ s.r.o., advokátní kancelář

21. listopadu 2016, 00:00 -
21. listopadu 2016, 00:00

Jiná dimenze řešení Již více než dvacet let poskytuje advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ právní poradenství nejen tuzemským, ale i zahraničním podnikatelským subjektům, a to zejména díky bohatým zahraničním zkušenostem i perfektní znalosti cizích jazyků. Ačkoli se jedná o kancelář ryze českou, plná orientace v problematice práva Evropské unie a znalost světového kontextu je pro ni samozřejmostí. Pro naplnění maximálního očekávání a nároků klientů spolupracujeme s předními kancelářemi po celém starém kontinentu i mimo něj.

Dvacetiletá advokátní praxe v domácím i mezinárodním prostředí nám získala renomé nezávislé a stabilní kanceláře. S více než sedmdesátičlenným týmem spolupracovníků se řadíme mezi velké české advokátní kanceláře. Spektrum poskytovaných služeb nám dává schopnost zajistit špičkový právní servis našim klientům ve všech oblastech jejich činnosti. V rámci své specializace klademe důraz především na právo obchodní, občanské, právo veřejného investování a evropské hospodářské právo.

Těžištěm naší práce je poskytování právních služeb podnikatelským subjektům. S tím úzce souvisí i vlastní odborné zaměření, které pokrývá všechny oblasti a fáze podnikání včetně mimořádných situací, jež při podnikání mohou nastat. Právní služby tak poskytujeme napříč právním řádem.

Advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ působí v mnoha oblastech a její činnost má výjimečný přesah. Příkladem mohou být naše bohaté publikační a pedagogické zkušenosti. Kromě dlouhodobé spolupráce s Česko-izraelskou smíšenou obchodní komorou je naše kancelář i členem Hospodářské komory hlavního města Prahy, jejímž posláním je nejen na území Prahy, ale i v celé České republice podporovat malé a střední podnikatele, hájit jejich zájmy a zajistit jim veškerou pomoc. Členstvím v obou zmíněných komorách se našim klientům dostává významného rozšíření portfolia právních služeb a obchodních příležitostí.

Advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ obdržela ocenění právnická firma roku 2013, 2014 a 2015 v kategorii Pro Bono / CSR.

Naše úsilí v této oblasti nepolevilo, pozice naší kanceláře v oblasti kultury naopak značně posílila. Jako generální partner jsme tak mohli stát u řady prestižních kulturních událostí nebo jako zakladatelé a hlavní korporátní mecenáši nadačního fondu Bohemian Heritage Fund, podporujícího znamenitost české kultury.

Kontakt ? CITY TOWER, Hvězdova 1716/2b, Praha 4 – Pankrác, 140 78 ? E-mail: ak@akccs.cz ? Tel.: 224 827 884 ? Web: akccs.cz facebook.com/AKCCScz twitter.com/AKCCS_cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
3x z poradny: vytýkací dopis, jak čerpat dovolenou, daň z příjmu
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
O prázdninách projedete méně. Benzín i nafta pořád zlevňují
Zákaz kožešinových farem ročně ušetří život více jak 20 000 zvířat, ale senátoři ho nechtěli schválit
Hypotéky 2017: Regulace má za důsledek unifikaci hypoték
Auta
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka…
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Nástupce Bugatti Chiron bude muset přejít na elektřinu. Bez ní by už nezrychlil
Test motocyklu BMW S 1000 XR: Superbike na chůdách
Kvíz na pátek: Poznáte značku a model auta podle obrázku?
Technologie
Intel se po IoT stahuje i z nositelné elektroniky. Celé oddělení tento měsíc zrušil
Evolveo Ray 2 – moderní skříň s tvrzeným sklem za 1500 Kč (uživatelská recenze)
Cnews FM: Přenos čísla do 10 dnů a dva noví operátoři [podcast]
Při instalaci nových hlavních verzí Windows 10 se zkrátí doba, kdy zařízení nelze používat
Alza to s elektromobily myslí vážně. Přidává další modely, nabídne levnější vozy i dodávky
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít