CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ s.r.o., advokátní kancelář

21. listopadu 2016, 00:00 -
21. listopadu 2016, 00:00

Jiná dimenze řešení Již více než dvacet let poskytuje advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ právní poradenství nejen tuzemským, ale i zahraničním podnikatelským subjektům, a to zejména díky bohatým zahraničním zkušenostem i perfektní znalosti cizích jazyků. Ačkoli se jedná o kancelář ryze českou, plná orientace v problematice práva Evropské unie a znalost světového kontextu je pro ni samozřejmostí. Pro naplnění maximálního očekávání a nároků klientů spolupracujeme s předními kancelářemi po celém starém kontinentu i mimo něj.

Dvacetiletá advokátní praxe v domácím i mezinárodním prostředí nám získala renomé nezávislé a stabilní kanceláře. S více než sedmdesátičlenným týmem spolupracovníků se řadíme mezi velké české advokátní kanceláře. Spektrum poskytovaných služeb nám dává schopnost zajistit špičkový právní servis našim klientům ve všech oblastech jejich činnosti. V rámci své specializace klademe důraz především na právo obchodní, občanské, právo veřejného investování a evropské hospodářské právo.

Těžištěm naší práce je poskytování právních služeb podnikatelským subjektům. S tím úzce souvisí i vlastní odborné zaměření, které pokrývá všechny oblasti a fáze podnikání včetně mimořádných situací, jež při podnikání mohou nastat. Právní služby tak poskytujeme napříč právním řádem.

Advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ působí v mnoha oblastech a její činnost má výjimečný přesah. Příkladem mohou být naše bohaté publikační a pedagogické zkušenosti. Kromě dlouhodobé spolupráce s Česko-izraelskou smíšenou obchodní komorou je naše kancelář i členem Hospodářské komory hlavního města Prahy, jejímž posláním je nejen na území Prahy, ale i v celé České republice podporovat malé a střední podnikatele, hájit jejich zájmy a zajistit jim veškerou pomoc. Členstvím v obou zmíněných komorách se našim klientům dostává významného rozšíření portfolia právních služeb a obchodních příležitostí.

Advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ obdržela ocenění právnická firma roku 2013, 2014 a 2015 v kategorii Pro Bono / CSR.

Naše úsilí v této oblasti nepolevilo, pozice naší kanceláře v oblasti kultury naopak značně posílila. Jako generální partner jsme tak mohli stát u řady prestižních kulturních událostí nebo jako zakladatelé a hlavní korporátní mecenáši nadačního fondu Bohemian Heritage Fund, podporujícího znamenitost české kultury.

Kontakt ? CITY TOWER, Hvězdova 1716/2b, Praha 4 – Pankrác, 140 78 ? E-mail: ak@akccs.cz ? Tel.: 224 827 884 ? Web: akccs.cz facebook.com/AKCCScz twitter.com/AKCCS_cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ocitli jste se v cizině bez peněz? Banka pomůže, ale ne zadarmo
4 důvody, proč odcházejí čeští lékaři do zahraničí? Jaké jsou platy lékařů a sester?
Právník se slevou anebo rovnou zdarma? Víme, kde ho sehnat
Česko - nová brána japonských investic do EU?
Paradoxy životního pojištění: Češi se bojí úrazů, největším rizikem jsou ale nemoci
Auta
Zkušený řidič poráží autonomní řízení. Nesplete si igelitku…
Až se zima zeptá… Renault představil Duster vybavený pásy, který odolá i granátům
Jak číst značení pneumatik a co znamenají zkratky na boku pneumatiky
Volkswagen T-Roc používá techniku Golfu. Je to už čtvrté SUV od VW
Test motocyklu Moto Guzzi Audace Carbon: Uhlíkový svalovec
Technologie
SpaceX představuje vlastní skafandr. V tomhle se bude létat na ISS
Desky pro procesory Intel Coffee Lake se začaly objevovat, unikl seznam prvních modelů
Vylepšený NaSvah.cz vám poradí, kde si zalyžovat i v létě
Samsung představil Galaxy Note8. Posouvá laťku technické vyspělosti, ale i ceny
Konsolidujte těžbu! Asus vyrobil pro kryptokopy monstrózní desku s 19 sloty PCI Express
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít