Business

14. března 2016, 00:00 -
14. března 2016, 00:00

1 L’ORÉAL ČESKÁ REPUBLIKA Adrien Denavit ředitel divize spotřebního zboží Martina Slezáková ředitelka divize profesionální kosmetiky Společnost L’Oréal Česká republika představuje dva nové členy nejvyššího managementu. Adrien Denavit se stal ředitelem divize spotřebního zboží, zatímco Martina Slezáková povede po návratu z mateřské dovolené divizi profesionální kosmetiky. Oba byli jmenováni na konci roku 2015 a budou odpovídat za vedení svých divizí v rámci České republiky, Slovenska a Maďarska.

Adrien Denavit (33) započal svou kariéru ve skupině L’Oréal před deseti lety jako produktový manažer ve Francii. Poté zastával několik pozic v oblasti marketingu a prodeje a následně přesídlil do Japonska, kde získal řadu zkušeností, včetně oblasti e­commerce. Později přijal ve Francii pozici marketingového ředitele značky L’Oréal Paris ve vedení pro oblast střední a východní Evropy. Martina Slezáková, nově jmenovaná do vedení divize profesionálních produktů, pracuje pro L’Oréal již více než čtrnáct let. Kariéru započala jako produktová manažerka pro značku L’Oréal Professionnel, několik měsíců pracovala i jako obchodní zástupce. V roce 2011 se stala ředitelkou pro obchod a vzdělávání značky L’Oréal Professionnel v Čechách a na Slovensku.

Kromě značky L’Oréal Professionnel bude Slezáková zodpovědná za značky Kérastase, Redken, Matrix a Essie.

2

WINCOTT PEOPLE GROUP Radek Vlk chief operating oficer Gabriela Vlková deputy executive oficer Radek Vlk byl jmenován do funkce chief operating oficera a člena představenstva mezinárodní skupiny Wincott People Group, která se specializuje na vyhledávání a výběr zaměstnanců především dělnických profesí. Vlk bude zodpovědný za strategický rozvoj společnosti a za rozvoj franšízy Wincott People Group v České republice, na Slovensku, v Německu a Rakousku. V oblasti mezinárodního vrcholného managementu se Radek Vlk pohybuje již dvacet let, z toho poslední tři roky pracoval jako operating oficer společnosti Wincott People pro zahraniční trhy. Své předchozí zkušenosti čerpal mimo jiné v mezinárodní společnosti Queensway Restaurant, kde byl zodpovědný za rozvoj restaurací KFC a Pizza Hut na Slovensku a v Rakousku, dále ve společnosti Rodamco, kde zodpovídal za Obchodní centrum Chodov. Předtím působil jako ředitel obchodního centra Freeport – Hatě a jako provozní ředitel firmy AmRest se zodpovědností za řízení a rozvoj restaurací KFC v ČR a Polsku. Hovoří česky, anglicky, polsky a rusky.

Wincott People Group dále jmenovala Gabrielu Vlkovou do pozice deputy executive officer, ve které bude plnit funkci zástupkyně CEO. Bude zodpovědná za marketing a komunikaci společnosti, koučink, provozně­technickou agendu a právní oddělení. Vlková působí ve vrcholném vedení společnosti Wincott People od roku 2011. Dříve pracovala ve firmě AmRest, kde od roku 1996 zodpovídala za finanční výsledky provozovatele sítí KFC v regio nu, vedení a koučink týmu, plánování, nábor a školení. Zodpovídala i za certifikaci manažerů restaurací a implementaci celosvětového manažerského tréninkového programu KFC v ČR a Polsku. Hovoří anglicky a polsky.

3

CANON BUSINESS SERVICES Václav Hána manager Výkonem funkce manager Center of Excellence for Intelligent Data Processing (Co­ E?IDP) v týmu Canon Business Services pod vedením Antonína Brože byl nově pověřen Václav Hána. Hlavní náplní jeho práce bude příprava obchodní a marketingové strategie, odpovědnost za obchodní výsledky a vedení, motivace a rozvoj celého týmu CoE?IDP.

Václav Hána nastoupil v roce 2007 do společnosti Océ Česká republika a stál u vzniku centra pro skenování a vytěžování dat – Scanreco centrum (dnešní CoE?IDP). V rámci Canon Business Services poskytuje CoE?IDP fiexibilní a vysokokapacitní služby v technologicky vyspělém prostředí. Má dvě pobočky, a to v Praze a Ostravě.

4

UPC Pavel Ja ek marketing manager Klára Vlková internal communications & CR manager Pavel Tihelka product director Do pozice marketing managera UPC Business nastoupil od února Pavel Jaček (39). Na starost bude mít veškerou komunikaci týkající se byznys zákazníků. Současně bude připravovat zadání pro reklamní a mediální agentury a úzce spolupracovat napříč odděleními segmentového marketingu a B2B. Jaček se pohybuje v reklamní branži dvanáct let. Pracoval v agenturách Dimar a Ogilvy pro značky Eurotel a Telefónica O2. Do UPC přichází z pozice account managera agentury Ogilvy One, kde se věnoval společnostem O2, ČSOB a Tesco.

Vystudoval sportovní marketing, rád cestuje, ve volném čase se věnuje rodině a působí jako průvodce se specializací na balkánské země.

Klára Vlková (39) nastupuje do UPC do pozice internal communications & CR manager. Začínala jako novinářka v České informační agentuře a iDnes.cz, poté pracovala v oblasti externí komunikace v rozhlasové stanici Radio 1. Má zkušenosti z neziskového sektoru – působila jako koordinátorka a manažerka projektů pro Nadaci Open Society Fund Praha, Otevřenou společnost nebo Síť mateřských center. Vlková studovala teorii kultury na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Ve volném čase se věnuje rodině, ráda sleduje filmy, poslouchá hudbu nebo cestuje.

Pavel Tihelka (38) nastoupil do UPC v únoru do pozice product director. V telekomunikační a reklamní branži se pohybuje deset let. Kariéru zahájil ve Vodafonu v oblasti CVM a mobilního marketingu. Poté pracoval v O2 jako manažer týmu mobilních produktů. Do UPC přichází opět z Vodafonu, kde vedl tým pro předplacené služby, mobilní internet a roaming. Vystudoval marketing a management na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Ve volném čase rád fotografuje, potápí se, jezdí na horském kole a snowboardu a hraje beach volejbal.

5

COLLIERS INTERNATIONAL Andrew Thompson ředitel oddělení investic Andrew Thompson bude nově působit jako vedoucí oddělení investic pro slovenský a český trh ve společnosti Colliers International.

Thompson povýšil z pozice ředitele oddělení investic pro Slovensko. V nové funkci bude dohlížet na investiční poradenství včetně prodejů a akvizic v České republice a na Slovensku.

Před příchodem do Colliers International v roce 2015 založil Andrew Thompson kancelář Cushman & Wakefield na Slovensku a působil jako její výkonný ředitel. Dříve pracoval sedm let v Praze, a to jako vedoucí oddělení pronájmu kancelářských prostor pro Českou republiku a Slovensko u společnosti Cushman & Wake­ field. Thompson má magisterský titul v oboru ekonomie nemovitostí z Univerzity v Aberdeenu a postgraduální diplom v oboru nemovitostních investic z College of Estate Management ve Velké Británii. Je členem Royal Institution of Chartered Surveyors a certifikovaným finančním analytikem druhé úrovně.

6

DNS David Pankiv business unit manager Filip Komínek business development manager Novým business unit managerem divize Lenovo & IBM společnosti DNS se stal David Pankiv.

Nahradí Petra Plodíka, který se rozhodl po dvou a půl letech firmu opustit. David Pankiv dosud působil v pozici account managera DNS, kde měl na starost klíčové obchodní partnery. Následně zastával pozici IBM SW sales leadera. Do DNS přišel ze společnosti Asseco Solutions, kde byl mimo jiné zodpovědný za obchodní aktivity ve veřejné a státní správě a partnerské síti. Pankiv je ženatý, má dvě děti a ve volném čase se věnuje sportu.

Divizi IBM ve společnosti DNS, konkrétně softwarovou část, posílí Filip Komínek, který doposud působil ve společnosti IBM v pozici S&S team leadera. Jeho úkolem bude podpora obchodních partnerů DNS v získávání nových obchodních příležitostí a upevňování vztahů se stávajícími zákazníky. Filip Komínek je ženatý, má jedno dítě a jeho největším koníčkem je rodina a sport.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ve čtvrtek je svátek! Obchody zůstanou zavřené
Úsporné bydlení: do čeho investovat, abychom ušetřili
Nelíbí se vám na vysoké? Studium můžete ukončit, změnit nebo přerušit
Nová občanka rychle a bez problémů
Kdy máte v práci nárok na placené volno?
Auta
Subaru S208 je rychlejší a ostřejší STI se silnějším…
Jak a kde zařídit výměnu řidičáku v roce 2017?
Vyberte nejlepší auta roku 2018 a vyhrajte ceny za 300 000 Kč
Socialistická auta, která byla (aspoň v něčem) lepší než ta „západní“
Land Rover míří také na silnice. Road Rover bude luxusní elektromobil
Technologie
GeForce GTX 1070 Ti by tu mohla být už za měsíc. Skoro tak rychlá, jako GTX 1080?
Intel vydává Core i9-7980XE, i9-7960X a dobývá zpět trůn nejrychlejšího CPU pro PC
eBay u produktů zakázal vodoznaky. Chce krásné čisté fotky jako z katalogu
Twitter Lite pro Android si v Česku nezkusíte, můžete ale zamířit do prohlížeče
Cetin spustil mapu pokrytí VDSL. Řekne také, jestli vás brzy čeká zrychlování
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít