BNP PARIBAS REAL ESTATE ČR

30. května 2016, 00:00 -
30. května 2016, 00:00

Lenka Šindelářová head of advisory & consulting Do čela oddělení Advisory & Consulting společnosti BNP Paribas Real Estate Česká republika byla jmenována Lenka Šindelářová, MRICS, která je jednou z nejzkušenějších odbornic na tuzemský trh nemovitostí a čerstvou absolventkou oboru Real Estate na College of Estate Management v Readingu ve Velké Británii.

Lenka Šindelářová, MRICS, je zodpovědná za strategické realitní poradenství a poradenství pro developerské projekty, průzkum a analýzy trhu. Na rozvoji oceňování a investičního poradenství a dalších realitních služeb úzce spolupracuje se Stewartem Thomsonem, MRICS, ředitelem pro business development.

Od roku 2010 Lenka Šindelářová působila jako vedoucí týmu Consulting & Research v mezinárodní poradenské společnosti DTZ/Cusman & Wakefield.

Stewart Thomson, MRICS, dodává: „Jsme potěšeni, že se Lenka připojila k našemu rozšiřujícímu se týmu v Praze. Její rozsáhlé zkušenosti a výjimečná znalost trhu z ní činí prvotřídního odborníka ve svém oboru. Lenka je také jedinou nově jmenovanou členkou Královského institutu certifikovaných odhadců (RICS) v ČR se specializací průzkum trhu

1

AERO VODOCHODY Giuseppe Giordo * ředitel Vedení Aera po sedmi letech opouští Ladislav Šimek. Nový ředitel Aera Giuseppe Gior do působí v leteckém průmyslu již od roku 1990. V letech 2011 až 2015 byl ředitelem Alenie, největšího leteckého výrobce v Itálii s více než 11 tisíci zaměstnanci. Ve firmě Alenia, která dnes patří do skupiny Leonardo-Finmeccanica, byl Giuseppe Gior do zodpovědný mimo jiné za prodej vojenských cvičných letounů, ve kterém dosáhla Alenia za jeho vedení velkých úspěchů.

2

D(21]LINK Thomas von Baross * viceprezident pro střední, severní a východní Evropu Společnost D-Link, výrobce řešení pro počítačové sítě, automatizaci domácností a kamerový dohled, centralizoval svoji organizaci v Evropě a ustanovil nově dva velké prodejní regiony.

V rámci tohoto procesu byl viceprezidentem pro střední, severní a východní Evropu jmenován s okamžitou platností Thomas von Baross. Von Baross (53) má téměř 20 let zkušeností v ITC průmyslu a ve firmě D-Link působí již 11 let. V roce 2005 se stal generálním ředitelem D-Link (Deutschland) GmbH a v roce 2010 postoupil na post viceprezidenta pro oblast střední a východní Evropy. Kromě Německa, Rakouska a Švýcarska se staral také o aktivity v Bulharsku, Polsku, Rumunsku, České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

3

FOXCONN Dagmar Krausová * manažerka marketingu, PR a komunikace Manažerkou marketingu, PR a komunikace a tiskovou mluvčí společnosti Foxconn CZ je Dagmar Krausová. Ve své nové pracovní pozici je odpovědná za strategické řízení reputace a positioning značky ve vztahu ke klíčovým partnerům ze soukromé i státní sféry a k médiím. Starat se bude také o vedení CSR aktivit společnosti.

Dagmar Krausová má v oblasti marketingu a komunikace dlouholeté zkušenosti, a to jak ze strany agenturní, tak klientské. Působila v seniorních a directorských pozicích v rámci nadnárodních fullservisových agentur, např. Neopublic Porter Novelli či FleishmanHillard, kde vedla týmy zaměřené zejména na klienty z oblasti IT. Několik let byla také seniorním členem vendor týmu PR a komunikace v české pobočce Microsoftu.

Do Foxconnu přichází z Aholdu, kde téměř čtyři roky zastávala pozici manažerky externí komunikace.

Ve volném čase se věnuje rodině. Mezi její koníčky patří česká kinematografie a vše, co má čtyři rychlá kola jakéhokoli stáří.

4

PRUSA RESEARCH Martin Rezler * operations director Martin Rezler (35 let) nastupuje od května do společnosti Prusa Research, a to do pozice operations director. V jednom z největších světových producentů 3D tiskáren pro poloprofesionální a domácí použití bude mít na starost vedle samotné výroby 3D tiskáren i hospodaření se zdroji a skladové hospodaření. Martin Rezler do společnosti Prusa Research nastupuje po devítiletém působení v globální společnosti Foxconn, kde prošel několika pozicemi, od roku 2012 zastával pozici senior warehouse specialist.

Pokud Martin nepracuje, zajímá se o všechny novinky v oboru, testuje nové aplikace, nasává vše okolo e-commerce a internetového marketingu. Věnuje se také rodině, ale baví ho i vše, kde je vůně benzinu, nejvíce motorky.

5

NADACE O2 Anna Kačabová * ředitelka Novou ředitelkou Nadace O2 se stává Anna Kačabová. Ve své nové pozici bude zodpovědná za přípravu a realizaci strategie fi-remní nadace společnosti O2. V pozici ředitelky střídá Jitku Heřmanovou, která po 11 letech v nadaci odchází na mateřskou dovolenou. Anna do O2 přichází s bohatými zkušenostmi z oblastí public relations, corporate social responsibility a také s manažerskými zkušenostmi z neziskové oblasti.

V posledních letech působila jako externí konzultant a manažer pro projekty v oblasti PR, CSR a vzdělávání. Anna vystudovala Fakultu humanitních studií na Karlově univerzitě se zaměřením na občanský sektor. Mezi její záliby patří hudba, jízda na kole a historie.

6

HOME CREDIT Jana Šufajzlová * HR ředitelka Jana Šufajzlová řídí nově divizi lidských zdrojů společnosti Home Credit. V pozici chief HR officer střídá Gabrielu Lžičařovou.

Jana Šufajzlová je původní profesí právnička se vzděláním ukončeným na Karlově univerzitě. V roce 2001 svůj profesní rozvoj zaměřila na oblast human resources. Zkušenosti postupně získala ve všech disciplínách oboru, přičemž se mimo jiné zaměřila na oblast farmacie, IT a bankovnictví. V rámci personální praxe působila jak v menších společnostech, tak v globálních korporacích. Pracovala například v brněnské pobočce společnosti IBM, kde vedla personální oddělení podporující více než tři tisíce zaměstnanců.

Do Home Creditu Šufajzlová přichází ze společnosti AVG Technologies, kde v pozici senior HR business partner zodpovídala za personální řízení útvarů a podporu útvarů engineeringu, salesu a marketingu pro segment koncového zákazníka. Jana Šufajzlová bydlí v Brně, je vdaná, má dva syny, jimž věnuje většinu volného času, zejména při sportu a turistice.

7

LENOVO Alena Týfová * marketing specialist Aneta Fialová * marketing manager Společnost Lenovo má od dubna novou posilu v marketingovém týmu. Do pozice marketing specialist nastupuje Alena Týfová.

Aneta Fialová, která v této pracovní pozici působila dosud, se stává marketingovou manažerkou Lenova pro Českou republiku. Alena Týfová bude mít na starost především přípravu a realizaci promoakcí a zajištění marketingových aktivit ve spolupráci s obchodními partnery a dodavateli. Zároveň se bude věnovat propagaci produktů a značky Lenovo. Zkušenosti v tomto oboru získala jako marketing specialist ve společnosti Obermeyer Helika, kde byla zodpovědná za přípravu a realizaci marketingové strategie.

V současnosti dokončuje studium práv na Masarykově univerzitě v Brně a mezi její záliby patří architektura a design, zimní sporty a závěsná akrobacie.

Aneta Fialová nastupuje na manažerský post po téměř dvouleté zkušenosti se zajišťováním marketingových aktivit společnosti Lenovo na našem trhu. Jako marketing ma nager bude zodpovědná za plánování a realizaci veškerých marketingových kampaní v České republice. Před nástupem do společnosti Lenovo působila ve společnosti Tutor, kde se věnovala přípravě sezonních i dlouhodobých marketingových kampaní, tvorbě propagačních materiálů a správě webových stránek a sociálních sítí.

Aneta Fialová vystudovala mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze. K jejím koníčkům patří cestování, sport a hra na klavír.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Jak mohou soukromé kuřácké kluby a spolky zničit restaurace, hospody i jejich majitele
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Auta
Po Golfu dostal facelift i Volkswagen Golf Sportsvan.…
Další nádherná klasika na scéně. Gunther Werks představuje znovuzrozené Porsche 993
Když máte peníze, automobilky vám vyrobí opravdu cokoliv. Zde je důkaz
Mercedes-Maybach 6 Cabriolet ukazuje, jak budou vypadat superluxusní elektromobily
Test na pondělí: BMW M550i xDrive M Performance
Technologie
ABBYY FineReader 14: zaostřeno na PDF (vyzkoušeno)
Microsoft dosáhl milníku. Hlas rozpozná stejně dobře jako člověk
Netflix odmítl zaplatit další sezónu seriálu. Produkci Sense8 nabídl pornoweb
Google dnes představí Android O. Stylově na zatmění Slunce v USA
Intel vydává nové Atomy pro servery. 16 jader, spotřeba do 30 W a 10 Gb/s síťovky k tomu
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít